Skocz do zawartości

Inna cena za badanie techniczne!!!


piterjeep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dotarła do mnie informacja ze w okolicach Poznania

są stacje które pobierają za badanie okresowe osobówki 80zł, wystawiają paragon na 98 a reszte dokłada właściciel, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są stacje które pobierają za badanie okresowe osobówki 80zł

my też pobieramy prawie 80 zł (79,67) netto + VAT

i pewnie w ten sposób powstają plotki

 

[ Dodano: 29-11-2013, 17:35 ]

reszte dokłada właściciel

resztę oddajemy skarbówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie są ceny 50 zł.
To wcale się nie dziwię ze jak powiedziałem klientowi 162.-/OBT z gazem/ oświadczył mi ze jedzie do domu po $$$.Jak na razie to jeszcze nie wrócił... :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie są ceny 50 zł.
To wcale się nie dziwię ze jak powiedziałem klientowi 162.-/OBT z gazem/ oświadczył mi ze jedzie do domu po $$$.Jak na razie to jeszcze nie wrócił... :razz:

i nie wróci :razz: Reganku bo jeszcze powinno powstać 500-t stacji :nook i wtedy już nic nie będziemy robić :-( a nie wspomnę Tu o gadżetach bo tu mam płyn do spryskiwaczy,a tam pełen zbiornik paliwa ::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie są ceny 50 zł.
To wcale się nie dziwię ze jak powiedziałem klientowi 162.-/OBT z gazem/ oświadczył mi ze jedzie do domu po $$$.Jak na razie to jeszcze nie wrócił... :razz:

i nie wróci :razz: Reganku bo jeszcze powinno powstać 500-t stacji :nook i wtedy już nic nie będziemy robić :-( a nie wspomnę Tu o gadżetach bo tu mam płyn do spryskiwaczy,a tam pełen zbiornik paliwa ::(

 

Stacji może być i nieskończoność, byle była rozsądna i zdrowa konkurencja tzn. bez robienia P na siłe, bez względu na stan samochodu byle tylko Pan Szanowny Klient był zadowolony, bo wróci za rok i nie zmieni stacji - niestety takie oczekiwania mają bardzo często pracodawcy bo oni patrzą na stację tylko z punktu widzenia ekonomi. Drugą kwestią jest rozdawanie płynów, śrubokrętów, młotków, zegarków, kuponów wszelakiej maści i innych gadżetów.

 

Gdzieś Ktoś już napisał na forum, że Klient przyjeżdża kupić pieczątkę

i się dziwi "to Pan będzie go sprawdzał ?" albo "po co Pan pod samochód wchodzi"

jak zawsze jeździłem do X to zawsze tylko o dowód pytali :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś Ktoś już napisał na forum, że Klient przyjeżdża kupić pieczątkę

i się dziwi "to Pan będzie go sprawdzał ?" albo "po co Pan pod samochód wchodzi"

"Pieczątka " kosztuje 1zł,a 98zł to cena okresowego badania technicznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś Ktoś już napisał na forum, że Klient przyjeżdża kupić pieczątkę

i się dziwi "to Pan będzie go sprawdzał ?" albo "po co Pan pod samochód wchodzi"

jak zawsze jeździłem do X to zawsze tylko o dowód pytali :shock:

 

Wczoraj podczas OBT właściciel pojazdu już oczywiście po badaniu, wynik badania P rzecze:

"proszę pana pan straci klientów przez to dokładne sprawdzanie auta, ludzie gdzie mieszkam teraz są tacy biedni ... w Krakowie gdzie mieszkałem na osiedlu też był taki jeden jak pan, nikt nie chciał do niego jeździć" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo "po co Pan pod samochód wchodzi"

Znam też przypadek, gdzie klient zadzwonił do WK, że diagnosta nawet do kanału nie zszedł a on chciał wiedzieć czy ma auto sprawne.

Nigdy zatem wszystkim nie dogodzimy.

Róbmy po prostu swoje,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę pana pan straci klientów przez to dokładne sprawdzanie auta, ludzie gdzie mieszkam teraz są tacy biedni

Nie rozumiem co ma wspólnego dokładność z biedą :?

No chyba ,że cenę podnosisz za "to dokładne sprawdzanie" :x:-P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pewien pan-klient kiedy odebrałem tel.powiedział krótko:pan tam jeszcze jest,ja z panem zawsze mam kłopoty,napisze pismo do szefa zeby pana zwolnili... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ,że cenę podnosisz za "to dokładne sprawdzanie"

Grzesiu ! Wystarczy 2 usterki wpisać ,,,

 

[ Dodano: 30-11-2013, 08:30 ]

kiedy odebrałem tel.powiedział krótko:pan tam jeszcze jest

Ty to musisz mieć głos rozpoznawalny ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ! Wystarczy 2 usterki wpisać ,,,

To i tak ma 1zł taniej (w chwili badania) więc niech nie płacze że "biedny" :)

A potem też zapłaci taniej (tylko 41zł) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak ma 1zł taniej (w chwili badania) więc niech nie płacze że "biedny" :)

A potem też zapłaci taniej (tylko 41zł) :-D

 

Do tego trzeba doliczyć koszt części oraz cenę usługi - może to miał na myśli. Na takie gadki wywiesiłem na tablicy zapis 3 art. KK 179, 228 i 271 pokazuje to właścicielowi pojazdu oraz informuję, że mam rodzinę na utrzymaniu (w ok. 60% przypadków działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak biedni ? a samochodami się wożą ?
przecież dobrze wiemy, że kupno "pojazdu" nie jest już wielkim wydatkiem ale utrzymanie go w sprawności technicznej jest już wyzwaniem dla niektórych właścicieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale utrzymanie go w sprawności technicznej jest już wyzwaniem dla niektórych właścicieli.

czasem nazwa pojazdu sugeruje, że będziesz miał wydatki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.