Skocz do zawartości

Łączność z CEPIK


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    15

  • biker100

    13

  • darkdog

    12

  • Jacdiag

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

po 2,5] godz czekania na połączenie na dwóch telefonach informatyk zdalnie puścił

ciekawe jak będzie następnym razem?

koledzy w okolicy nic nie wysyłają bo to że cep nie działa to nie ich wina-wyślą jak system będzie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę nie działało, dzisiaj poszło. Podczas pierwszego logowania wyskoczył komunikat o konieczności zadzwonienia do Help Desk. Po odświeżeniu i drugim zalogowaniu już dobrze.

Identycznie, przed chwilą, gdyż wcześniej nie próbowałem,,,

po 2,5] godz czekania na połączenie na dwóch telefonach

To już przegięcie, nie masz nic przyjemniejszego do roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że oprócz UDS-ów nikogo więcej CEPiK nie interesuje

Tu zgoda,

jednak trzeba być przewrażliwionym, bądź nadgorliwym, by robić z tego wielki problem i dobijać się doń godzinami,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po imporcie badań wyskoczył komunikat "sesja straciła ważność".Po trzeciej próbie udało się importować i wysłać (godz.19.45)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po imporcie badań wyskoczył komunikat "sesja straciła ważność"
dalem sobie spokój, zrobię jutro, przecież też będzie dzień, a że od piątku nie wysłane, co mnie to :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas "biała ściana". Na helpdesk'u "wszyscy zajęci, proszę czekać na zgłoszenie operatora".

 

Jak nic się nie zmieni w ciągu najbliższych dni to pozostanie zgłosić to do Wydziału Komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 minutach wiszenia na słuchawce dodzwoniłem się do helpdesk'u.

 

Operator nie pytał się o wersję przeglądarki czy javy, a tylko gdzie występuje błąd. Powiedziałem "biały ekran po wbiciu pinu". Pan powiedział, że w weekend zrobili zmiany, które u mnie nie działają i mam raz po raz się logować. Jak zacznie działać to zobaczę. Kiedy to będzie nie powiedział. Cała rozmowa trwała może 30 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.

U mnie też, ale na otwartej tworzyłem dopiero paczkę, pewnie temu, poza tym po drobnych, opisanych tu już problemach, poszło ,,,

 

[ Dodano: 14-04-2015, 08:59 ]

Na jakich wersjach javy i firefoxa ?

U mnie poszło na 37 oraz na 36 ,,, Java 7.75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend zrobili zmiany, które u mnie nie działają i mam raz po raz się logować. Jak zacznie działać to zobaczę. Kiedy to będzie nie powiedział. Cała rozmowa trwała może 30 sekund.

 

Moje logowanie tez trwa 30sek.Nie działa ,no to do jutra i się ZOBACZY 8):)

W czym problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.