Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak wyłożyć to szefowi, który całe życie ze swoim taborem jeździł do "fajnych chłopaków", w stacji obok drzwi się nie zamykają, a na dokładkę biznes nie żre tak jak mu się wydawało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie,w Częstochowie to nie robili ze zbiornikiem problemów...

20201005_082659.jpeg

20201005_082706.jpeg

20201005_082736.jpeg

20201005_082746.jpeg

Ale już ma nowe badanie zrobione u fajnych chłopaków,ciekawy jestem co będzie jak się coś stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? 

"Panie prokuratorze, przysięgam panu, że na badaniu wszystko było całkowicie zgodnie ze sztuką i przepisami, a na to co się z pojazdem działo po badaniu nie mam żadnego wpływu..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Się znowu zaczyna jeżdzenie bez pojazdu, by zrobić OBT. Długi okres był już spokój w tym temacie. Widać gdzieś była stacja gdzie, tak robili. Ale nie słyszałem by komuś zabrali uprawnienia w okolicy.

Jeden to nawet nie zrozumiał odpowiedzi "takie rzeczy tylko w Erze", bo spytał - Gdzie ta Era jest :faint:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Andrzej89 napisał:

(...) zrobisz sam dowód

Kurcze @Andrzej89 mi nawet " takie coś " przez myśl nie przeszło, a co dopiero wykonać ! Bo piszesz / " myślisz " :

59 minut temu, Andrzej89 napisał:

Skąd nam wiedzieć kto po tej drugiej stronie jest.

8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

22 letnie audi, przód na podnośniku, wołam klientkę żeby na własne oczy zobaczyła jak wahacze rozbite (koło latało na dobre 4cm w bok)

Ja: Widzi Pani jak koło lata, jak wahacze wybite?

Klientka: Widzę, ale ja to dopiero po zimie będę mogła zrobić.

 

Na koniec wynik N, mówię ma Pani 14 dni na naprawę zawieszenia. Wsiadam, wyjeżdżam, już prawię się zatrzymałem i łapie szanowna Pani za klamkę, drzwi otwiera i mówi że nie podbił pan dowodu. Wynik negatywny i nie można dowodu podbić, to proszę numer do kierownika stacji - nie jestem upoważniony do dawania takich informacji.

Bardzo dużo złości że ona nie zrobi tego w 2 tygodnie itp itd jakieś słowne obelgi i pytanie czy inna stacja może podpić - jak ktoś się zlituje to pewnie podbije i pojechała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie całą godzinę temu

- Dzień dobry. Ja po pieczątkę.

- To na pocztę proszę ...

Mina klienta bezcenna, za wszystko inne zapłaci MasterCard B|

Edytowane przez Mecher
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, romekmxi napisał:

Pani w luźnej spódniczce

oj tak pokusa jest wielka... ;

- Dzień dobry przyjechałam na badanie,

- Pani? hmmm to chyba zły adres gdybym posiadał odpowiednie kwalifikacje zbadał bym panią ale niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam awarię linii, ale że stacja robi też inne rzeczy pracuję normalnie. Na drzwiach wejściowych informacja o awarii. Przyjeżdża klient i wchodzi nie patrząc na wywieszoną informację:

ja: Dzień dobry. W czym mogę pomóc?

klient: No po bułki tu nie przyjechałem.

ja: Jeśli chciał Pan wykonać badanie okresowe, to niestety mamy awarię i do poniedziałku badań nie wykonujemy.

k: To pasowałoby jakąś informację wywiesić, jakiś szyld czy coś.

Ja: Jest informacja na drzwiach.

k: Trzeba było jeszcze mniejszymi literami to napisać.

Klient odwraca się i otwiera drzwi do wyjścia, po czym znów odwraca się w moim kierunku i cedzi:

A w ogóle, to po co pan tu siedzi?

Kurtynaaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aboz napisał:

A w ogóle, to po co pan tu siedzi?

Żeby klientów, którzy nie potrafią przeczytać informacji na drzwiach, poinformować osobiście o awarii.

I teraz dopiero 

4 godziny temu, aboz napisał:

Kurtynaaaa.

:]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdża klient innym samochodem niż wynika z dowodu i oznajmia żeby szybko klepnąć dowód bo w WK na mnie czekają z przerejestrowaniem samochodu.

 

BMW "anglik" już rok u nas w kraju, zero przeróbek, luzy, zgnite przewody hamulcowe, wyciek płynu hamulcowego, brak ręcznego. Weźmie pan podbije, pojadę na przeciwko i mi te hamulce naprawią, może pan to cofnąć z systemu?, ale mi pan narobił, toż mówię że od razu jadę żeby mi to naprawili...

 

PS: Fajna by w sumie była taka przenośna kamera co to ją policjanci mają - proszę do kamery mówić swoje argumenty i zażalenia i czekać na odpowiedź z ministerstwa czy wezmą je pod uwagę, tymczasem jest 2 tygodnie na naprawę.

Swoją drogą ciekawe czy gdybyśmy mieli obowiązkowo takie urządzenia, to klient dalej by się wykłócał itp czy nawet głosu by z siebie nie wydał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Andrzej89 napisał:

Swoją drogą ciekawe czy gdybyśmy mieli obowiązkowo takie urządzenia, to klient dalej by się wykłócał itp czy nawet głosu by z siebie nie wydał. 

W przypadku Policji liczba skarg spadła o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt prostego body cama to ok. 300 zł (SjCam A10). Bardziej profesjonalne cenią na ok. 800 zł, ale są też modele za kilka tysięcy. Jak ktoś ma poważny problem z klientami, to może sobie zafundować najprostszy sprzęt i zdecydowanie zmieni się podejście części odwiedzających SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca zdjęcia niektórzy i tak już robią. Jedni wklejają w dziale druciarstwo inni za ścianą w dziale cechy identyfikacyjne.

Teraz wystarczy tylko połączyć jedno z drugim.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Taka sytuacja, klientka przyjechała na poprawkowe BT.

J: Poproszę dowód rejestracyjny, kluczyki i 21 zł.

K: A czemu 21 zł?

J: Bo tak nakazuje dziennik ustaw, taką przewiduje opłatę za badanie poprawkowe.

K: A ja się pytałam, tam gdzie naprawiałam samochód i oni mi powiedzieli, że u nich za poprawkę się nie płaci.

:killer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Czolgista napisał:

u nich za poprawkę się nie płaci

A jednocześnie domagają się podniesienia cen badań i jak ma być dobrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bartek24 napisał:

A jednocześnie domagają się (...)

Kolego @Bartek24, no " ni w ząb " nie kapuję Twojego pytania, że niby kto domaga się podwyżki cen BT : - mechanicy ? 8/

13 godzin temu, Czolgista napisał:

A ja się pytałam, tam gdzie naprawiałam samochód i oni mi powiedzieli, że u nich za poprawkę się nie płaci.

" Raczej " na SKP nie naprawia się pojazdów ( tylko w warsztacie ) - no tak mi się wydaje. :smile:

W sumie..., może to i ja, mam problem z czytaniem ze zrozumieniem... :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, leski66 napisał:

" Raczej " na SKP nie naprawia się pojazdów

Na SKP może nie*, ale już na warsztacie PRZY SKP innej firmy już można. A że diagnostyk pod ręką był to się pewnie klientka zapytała, czy się jej nie chce w nabić w butelkę z tymi 21 zł. Co nie?

* - "u mnie" jak nie ma przeglądów to mechanicy sobie wyjeżdżają naprawiać samochody, co mnie osobiście drażni. Gdyż jak się jakiś klient nawinie to trzeba odstawiać cały ceremoniał z wypychaniem trupa. I potem są żale, że BT trwało po 40-45 min, z czego 10-15 min bawimy się "przygotowaniem" SKP do badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.