Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem która to stacja,pracowałem kiedyś w tym powiecie, z tego co wiem  w ciagu kilku dni stacja "zmieniła właściciela" i działa dalej. Od zawsze krążyły plotki że jak masz trudny temat do załatwienia to tam załatwisz. Kierowca na drodze miał zatrzymywany dowód i za pól godziny jechał już z odblokowanym DR, śmiał sie do patrolu który nawet jeszcze nie zmienił miejscówki a on już "naprawił" samochów i zrobił badanie. Tak jak było powiedziane tu kilka razy  -Tu nie chodzi o bezpieczeństwo tu chodzi o $. Rozsądny diagnosta ma po górke bo to kawał ch.. i jeszcz chce 4k na ręke,  a porządny chłopak jest szanowany i pracuje za najniższą krajową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, adam1501 napisał:

pojazdy służb mogą być badane na stacjach "cywilnych".

Ale pismak o tym nie wie i pisze co chce. Tych pojazdów służb nie widać w cepiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wojteczek napisał:

Od zawsze krążyły plotki że jak masz trudny temat do załatwienia to tam załatwisz.

W każdym większym/mniejszym mieście/powiecie wszyscy zainteresowani czy każdy kto chce wiedzieć to bez problemu się dowie gdzie ma uderzyć po pieczątkę. Jest to wręcz wiedza ogólnodostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paprock napisał:

, to bądź uprzejmy wyjaśnić do czego służą stacje.

Do tego do czego służy każde przedsiębiorstwo, przynoszenia zysku. Przecież w tym kraju jakąkolwiek państwowa kontrola oddana w ręce prywatne ręce kończy się ciężką patologią. Jedyne co się w miarę, powtarzam W MIARĘ  ucywilizowało to panstwówka, tam już byle leszczowi nie przejdzie do głowy skarżyć kierownikowi, wręczać łapówek etc.  To samo urzędnicy,  nie zabiegają o względy petenta, tylko robią swoje (dobrze czy źle to już oddzielny temat), ale nikomu bez powodu w poradni się nie kłaniają.

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przyjeżdza na OBT pojazdem flotowym młody człowiek, tak max 24 lata.

Gdy po badaniu "wypisuje" dokumenty, pyta czy może swoim prywatnym samochodem przyjechać.

Mówię, że oczywiście, robimy wszystkie pojazdy jak Okręgową stację przystało. To przyjadę do pana, bo na czterech stacjach na które jeżdził, musiał się prosić, by wjechali samochodem na kanał (?). A ja to nawet gaśnicę i trójkąt sprawdzam.

I dla takich chwil jeszcze pracuję jako diagnosta ... no i czasem jeszcze jak mnie od ch..i wyzywają :wink:

 

Edytowane przez Mecher
  • Polub 2
  • Piwo 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

U mnie tez bardzo często tak postępują. Oczywiście skarga do kolegi właściciela, i powrót już jutro (bo "go" jutro nie będzie). Dziś szef mój - kandydat na diagnostę (przed egzaminem poprawkowym) postanowił pomóc mi pomóc: Bad. powypadkowe - w 3 (słownie: trzy) minuty wszystko sprawdzone - krzyczy - jest okej . Pytam - a co sprawdzałeś - mówi że wszystko - okresowe i dodatkowe, bo wiem że w powypadkowe wchodzi okresowe. 🤣

Sory za składnię , już 10 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zbitur napisał:

który uważa że jest przygotowany do egzaminu.

Uważać może, każdy ma swój rozum. Się okaże czy egzaminatorzy też będą tak uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Następny obrażony handlarzyna  bo mi wyszedł 2013 rok, a on chce jak data pierwszej rejestracji, 2014

- Nie to nie, pojadę na Zagonową, i będzie 2014. I nic mi nie zrobią

- Panu nie, ale diagnoście mogą

- XXXXXX 10 lat tak robi i jakoś mu nic nie zrobili, a WK tylko wpisuje co on wpisał.

Nieżle się wkurzył przy kupującym, skoro nazwisko diagnosty podał. Powiedział jeszcze, ze odda zaliczkę i pojechał zostawiając kupującego. Nie będzie bonusa świątecznego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i bądź tu zdrów w tej robocie, ona powinna mieć charakter pracy w ciężkich warunkach. Mi zawsze jak wychodzi starszy to wiem, że zaraz będzie kłótnia. Kiedyś się z tym szczypałem i starałem jakoś tłumaczyć, ale jak klient i tak ma to w du**e to ja też. Jednej sytuacji tylko nie zapomnę w golfie 4 sprowadzonym w którym nie dość że rocznik zakłamany na tablicy ogłoszeniowej to jeszcze zawiechy praktycznie nie było i wielki płacz bo on na tym samochodzie inaczej nie zarobi. Ale już mają swoją skp, więc luzik :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrzej89 napisał:

Mi zawsze jak wychodzi starszy to wiem, że zaraz będzie kłótnia

Najlepiej wpisać tak jak wychodzi z dekodera i nic nie mówić, jak nie handlarz to nie sprawdzi a WK zarejestruje z właściwym rocznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.