Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas BTP

WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Też kiedyś miałem że sam się prosił bo mu szefo nie zrobi no i dostał N-kę, na poprawkę już nie przyjechał tylko podbili mu na innej stacji. I najlepsze jest to że za jakiś czas przyjeżdża swoim autem prywatnym na poprawkę bo się okazało że zmiennik dał mu N-kę. To wiecie co powiedział: że to jest takie nie przyjemne i więcej do nas nie przyjedzie. I tak też zrobił. O tamtej pory ani ciężarowym, ani swoim nie przyjeżdża. Taka jest mentalność ludzka.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• JANUSZ60

61

• Psuj

45

• Qnick

41

• blakop

40

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Się znowu zaczyna jeżdzenie bez pojazdu, by zrobić OBT. Długi okres był już spokój w tym temacie. Widać gdzieś była stacja gdzie, tak robili. Ale nie słyszałem by komuś zabrali uprawnienia w okolicy.

To może kilka tekstów z tzw. "drogi" przy zatrzymywaniu DR   1. Kontrola oświetlenia. W modzie obecnie żarówki LED w reflektorach HC. Ja: Oznajmiam, iż ani ta żarówka nie ma homologacji

Co za zwariowany dzień..... - Proszę Pana przyjechałam po poradę. - słucham Panią.. -mam auto od męża którego nie znam... - to ile lat jest Pani po ślubie? -a co to Pana obcho

Posted Images

3 minuty temu, Demart napisał:

O tamtej pory ani ciężarowym, ani swoim nie przyjeżdża.

Są tacy ludzie, z którymi wolę zgubić, niż z innymi znaleźć. Pomachaj mu na drogę ręką.

Odnośnik do odpowiedzi
Czolgista

Tylko jak wyłożyć to szefowi, który całe życie ze swoim taborem jeździł do "fajnych chłopaków", w stacji obok drzwi się nie zamykają, a na dokładkę biznes nie żre tak jak mu się wydawało?

Odnośnik do odpowiedzi
krzysieknowak

Panie,w Częstochowie to nie robili ze zbiornikiem problemów...

20201005_082659.jpeg

20201005_082706.jpeg

20201005_082736.jpeg

20201005_082746.jpeg

Ale już ma nowe badanie zrobione u fajnych chłopaków,ciekawy jestem co będzie jak się coś stanie?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to co? 

"Panie prokuratorze, przysięgam panu, że na badaniu wszystko było całkowicie zgodnie ze sztuką i przepisami, a na to co się z pojazdem działo po badaniu nie mam żadnego wpływu..."

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Się znowu zaczyna jeżdzenie bez pojazdu, by zrobić OBT. Długi okres był już spokój w tym temacie. Widać gdzieś była stacja gdzie, tak robili. Ale nie słyszałem by komuś zabrali uprawnienia w okolicy.

Jeden to nawet nie zrozumiał odpowiedzi "takie rzeczy tylko w Erze", bo spytał - Gdzie ta Era jest :faint:

• Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi

Albo zwyczajna łapanka - zrobisz sam dowód i za chwilę kryminalni wpadają. Skąd nam wiedzieć kto po tej drugiej stronie jest.

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Andrzej89 napisał:

(...) zrobisz sam dowód

Kurcze @Andrzej89 mi nawet " takie coś " przez myśl nie przeszło, a co dopiero wykonać ! Bo piszesz / " myślisz " :

59 minut temu, Andrzej89 napisał:

Skąd nam wiedzieć kto po tej drugiej stronie jest.

8/

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

22 letnie audi, przód na podnośniku, wołam klientkę żeby na własne oczy zobaczyła jak wahacze rozbite (koło latało na dobre 4cm w bok)

Ja: Widzi Pani jak koło lata, jak wahacze wybite?

Klientka: Widzę, ale ja to dopiero po zimie będę mogła zrobić.

Na koniec wynik N, mówię ma Pani 14 dni na naprawę zawieszenia. Wsiadam, wyjeżdżam, już prawię się zatrzymałem i łapie szanowna Pani za klamkę, drzwi otwiera i mówi że nie podbił pan dowodu. Wynik negatywny i nie można dowodu podbić, to proszę numer do kierownika stacji - nie jestem upoważniony do dawania takich informacji.

Bardzo dużo złości że ona nie zrobi tego w 2 tygodnie itp itd jakieś słowne obelgi i pytanie czy inna stacja może podpić - jak ktoś się zlituje to pewnie podbije i pojechała. 

Odnośnik do odpowiedzi