Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

teksty klientow na stacji w trakcie przegladow cytuje:

- a po co hamulec reczny przeciez ja go nie uzywam

- ta koncowke to ja wymienie za miesiac tylko niech pan podbije dowod

-usterki usunowlem tylko samochod jest w garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- "...pies mi nasikał na koło to mam i słabszy hamulec..."

I drugi tego samego gościa - "...ja 20 lat jeździłem zawodowo autobusem, nawet i na dwóch kołach..."

I trzeci też jego (sprawa się rozchodziła o słaby nożny w jednym kole vw polo) - "...podbij mi, bo ja zaraz muszę jechać w trasę..."

 

[ Dodano: Sob Lis 05, 2005 1:26 pm ]

Ewentualnie ja do klientki (maluch bez hamulców :shock: ) bo pani dowód zaraz zabiorę, a klientka "...ja panu go nie oddam..." a dowód miałem w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał gościu maluszkiem w rolkach okazuje się że jedno koło wcale nie ma hamulca klient mówi że wczoraj wymieniał szczęki, wchodze do kanału i mówie gościowi że jest zaślepiony przewód hamulcowy, klient w tym momencie robi mine myśliciewla i mówi "prawdopodobnie dlatego nie ma hamulca" no a mi opadają ręce.

 

Przyjechał jakiś cwaniaczek no i oczywiście a po co sprawdzać wstaw pieczątke i po sprawie, oczywiście wjeżdżam i zaczynam sprawdzanie, gościu dalej marudzi, przyjechał radipwóz (Policja) i od tego momentu klient stał na baczność w poczekalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadam do "maluszka" odpalam z zamiarem wjazdu na ścieżkę a gość mówi:

Tylko uważaj pan bo hamulce dopiero za drugim razem biorą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę wulgarne, ale ostatnio klient po negatywnym przeglądzie, jak się dowiedział, że ma zapłacić powiedział mi mniej więcej coś takiego " ty ku..a chu.. pierd...y, ty ku...e, jak mi nie podbijesz to ci ku..azaraz przy.......ę chu.. je...y ku..a jesteś poj.....m chu... ku.. , ch... jeb... ku... deb..u pier.....y" Może nie było by w tym nic podniecającego ale gościu to w kółko krzyczał przez 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon;

-panie, ile teraz kosztuje pieczątka w dowód ?

-my nie sprzedajemy pieczątek,tylko robimy badania techniczne

-badania to on nie przejdzie, bo ma łysawe popony

-to trzeba zmienić

-nie opłaci mi się ma ,mam wywalone dwa wahacze, a na wiosnę chcę go sprzedać

-w akim stanie technicznym, to chyba na złom

-widzę ku....a. że wam się poprawiło i nie chceta zarobić .Koniec rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pękł przewód hamulcowy i urwałem linkę ręcznego ,facet przy sprawdzeniu zadymienia ,wybuchł i z zaczął krzyczec , że popsułem mu samochód a gazować to mogę sobie swoje auto, pobiegł na skargę do kierownika i jeszcze że teraz to mam mu podbić dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie często przyjeżdzają samochody zdjete z tzw. przechowywania okresowego i nie jeżdzą nieraz przez 2-3 lata , gdy sprawdzam je na szarpaku i kierowca mocno naciska hamulec , to ni :shock: eiraz już doszło do pęknięcia przewodu hamulcowego , ale wtedy to ja ślę ku .... i tym podobne . Czy dostaliście kiedyś płynem hamulcowym po twarzy .

Klijent spokojnie wyjeżdza na plac ,czeka na przewód i cieszy sie że nie stało się to w czasie

jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to tekst klienta tylko mój,kiedyś przyjechała pani na przegląd samochodu,więc wjechałem na linię diagnostyczną i sprawdzam (klientka kręci się cały czas wokół autka),podjechałem bliżej,wchodzę do kanału i sprawdzam od spodu, w pewnym momencie patrzę w górę :shock: a pani (właścicielka samochodu),była bez MAJTEK,no właśnie wtedy padł tekst z mioich ust o ku...a :oops: Szkoda że to cała przyjemność w tej pracy przez tylę lat.

P.S.Nie pytajcie o wiek,ale było warto ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stwierdzeniu, że hamulec w lewym tylnym kole umarł i nie ma go w cale właściciel pojazdu odpowiada - panie przeież to nie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, jeszcze mam trzy sprawne.

 

:D Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst klientki, która to przewracając oczami i kręcąca loka palcem wskazującym mówi:

"Zamiast pisać co muszę naprawić aby od Pana dostać pieczątkę, niech Pan lepiej zapisze swój numer telefonu"

Tani chwyt, ale jakoś tak ręka mięknie w w związku mile połechtanym libido. :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani chwyt, ale jakoś tak ręka mięknie w w związku mile połechtanym libido

Nie wiedziałem, że z Ciebie taki przystojniacha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że z Ciebie taki przystojniacha

 

Ja też. Ale jak widać decyzja o dopuszczeniu samochodu do ruchu robi z nas czasami pięknymi,młodymi i bogatymi* Szkoda tylko ,że okazjonalnie.;)

 

* - niepotrzebne skreślić

ja skreślam ostatnie. Żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klientka ( młoda 22-25 lat) polonezem bez ręcznego , wchodze w kanał linki zerwane podwiązane nie ma szans naprawić na miejscu . Mówię jej że przegląd będzie dopiero jak naprawi ręczny a ona mi na to " ale wie pan ja jestem w ciąży a ciężarnej się nie odmawia" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

F 125 w tylniej części brak podłogi (progi też skorodowane) "panie przecież ja sam tylko tym pojazdem się poruszam to po co mi podłoga ..." :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez czasami przyjeżdżają różne talenty motoryzacyjne, myślą że to epoka kamienia łupanego, i można jeździć jak Flinstonowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem klienta róznica na hamulcach osi przedniej 40 % tył 80 %. :shock:

Mówię że panie ten samochód nie ma czym hamować a on "panie hamulce są brzytwa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.