Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

ANDRZEJ76

Ustalenie danych brak tablic

Polecane posty

Psuj
I już masz wynik negatywny :-P

 

Tak naprawdę przy UD pojazd też nie spełnia wymagań - i co? też wynik negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1
Tak naprawdę przy UD pojazd też nie spełnia wymagań - i co? też wynik negatywny?

Tylko UD nie dyskwalifikuje stanu technicznego pojazdu jako niezadawalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj
Tylko UD nie dyskwalifikuje stanu technicznego pojazdu jako niezadawalający.

 

Nie?? A są w tej samej tabeli co UI... i czekaj, czekaj... co pisze nad tą tabelą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biker100
co pisze nad tą tabelą? :D
"Tabela: przedmiot i zakres badania, czynności kontrolne, metody oceny stanu technicznego pojazdu oraz usterki skutkujące uznaniem stanu technicznego za niezadowalający" tak jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1
czekaj, czekaj... co pisze nad tą tabelą? :D

Aha!

Czekam, czekam i co pisze w § 6. ust 1. ?

 

W przypadku gdy w pojeździe nie stwierdzono żadnych usterek lub stwierdzono usterki drobne, uprawniony diagnosta określa wynik badania technicznego pojazdu jako pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź
co pisze nad tą tabelą?
i co pisze w § 6. ust 1. ?
jest napisane.

:x:evil:

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1
jest napisane.

No fakt, dałem się zasugerować!

Tak to jest gdy bardziej skupiasz się na treści niż nad sposobem jej wyrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź

Oj tam oj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj
W przypadku gdy w pojeździe nie stwierdzono żadnych usterek lub stwierdzono usterki drobne, uprawniony diagnosta określa wynik badania technicznego pojazdu jako pozytywny

 

I właśnie aktualne rozporządzenie pozwala dać P pomimo, że stan pojazdu jest niezadowalający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1
I właśnie aktualne rozporządzenie pozwala dać P pomimo, że stan pojazdu jest niezadowalający...

Tak, przy UD anie przy UI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprock

A to tak tylko na poprawę nastroju przed świętami.

Wyjdzie coś z tego tematu, bo zgodnie z ustawą posprzątają: :hah:

Art. 50a

1. Pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany,

może zostać usunięty z drogi przez straż gminną lub Policję na koszt właściciela lub posiadacza.

- i do pitu-pitu proszę :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki_81

Odświeżę trochę temat:

 

WG "nowych" wytycznych przy badaniu dodatkowym wystawiam wynik jako P lub N skreślając odpowiednio pkt 2 lub 1 z wyjątkiem czynności jakimi są:

- nabicie numeru nadwozia

- wykonanie TZ

- sprawdzenie poprawności montażu haka

 

nie określam TNBT bo nie jest to OBT ale określam wynik

 

a jak podejść do sprawy wyniku przy USTALENIU DANYCH ???

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź
a jak podejść do sprawy wyniku przy USTALENIU DANYCH ???

Też określasz wynik

- sprawdzenie poprawności montażu haka

Tu zdania są podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_k
- sprawdzenie poprawności montażu haka

 

To nie czynność, a badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprock
a jak podejść do sprawy wyniku przy USTALENIU DANYCH ???

- zamienić kolejność tych zdań:

nie określam TNBT bo nie jest to OBT ale określam wynik

 

a jak podejść do sprawy wyniku przy USTALENIU DANYCH ???

:ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.