Skocz do zawartości

Projekt ... zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu i s


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    20

  • Grzegorz Łódź

    18

  • Psuj

    10

  • ketiw38

    8

już podane były przez DARIO64

Ale nikt nie czytał tych propozycji ?

Pomijając oficjalny nakaz wpisu usterek drobnych,( nareszcie spełni się marzenie tych co się ze mną sprzeczali ),

proponuje się aby zaświadczenie wystawiać do każdego badania bez wyjątku, a tyle mówiliśmy tu o tworzeniu makulatury ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszyscy mogą zobaczyć :)

nie widzę żadnego problemu forum OSDS-u jest ogólnie dostępne i po procesie rejestracji można cieszyć się powyższymi projektami zmian :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można cieszyć się powyższymi projektami zmian :P

Czy aby na pewno można się tymi projektami cieszyć :?:) (więcej papierków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno można się tymi projektami cieszyć :?:) (więcej papierków)
w sensie dostępności do nich, a co do konsekwencji wprowadzeni proponowanych zmian pełna zgoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez konsultacji ze środowiskiem zapewne ,,,

Kolego troszkę dokładniej bo nie wiem czy dobrze zrozumiałeś wątek :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany zostaną wprowadzone wbrew naszemu środowisku

Zgadza się.

Ale moja wypowiedź "pełna zgoda" odnosiła się do wypowiedzi Kolegi Biker100 "w sensie dostępności do nich" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
już podane były przez DARIO64

Ale nikt nie czytał tych propozycji ?

Pomijając oficjalny nakaz wpisu usterek drobnych,( nareszcie spełni się marzenie tych co się ze mną sprzeczali ),

proponuje się aby zaświadczenie wystawiać do każdego badania bez wyjątku, a tyle mówiliśmy tu o tworzeniu makulatury ,,,

Tak sobie czytam dzisiaj ten projekt zmian,który ma wejść w styczniu 2014r i zastanawiam się ,czy nie watro założyć nowego tematu (decyzja należy do moderatora :) )

Projekt dostępny tutaj

http://bip.transport.gov.pl/pl/bip/projekty_aktow_prawnych/projekty_rozporzadzen/rozp_transport_drogowy/proj_rozp_zakres_sposob_bad_techn

 

Widzę tam dużo zmian a najbardziej zmiana zaświadczenia o przeprowadzonym badaniu technicznym.Zwróćcie uwagę na objaśnienia do zaświadczenia a dokładnie pkt.4 i porównajcie z teraźniejszym (**)-co o tym sądzicie :? Bo według mnie jest coś nie tak.

 

Pomijam zapis o braku miejsca na kolejny wpis NTOBT w DR (pkt.9)

"W przypadku braku miejsca na kolejne wpisy........uprawniony diagnosta dokonuje takiego wpisu w zaświadczeniu o przeprowadzonym badaniu technicznym."

 

moim zdaniem powinno być -"....uprawniony diagnosta zamieszcza taką informację w zaświadczeniu o przeprowadzonym badaniu technicznym"

 

Myślę,że warto o tym podyskutować w nowym temacie,ponieważ według mnie szykuje się kolejny ..... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dopowiem jak to interpretować - powiedz co dyskusje na forach dają :?:

 

Mi się to słowo "fora" skojarzyło :oops:

 

Tyle nam zostało, dyskutować bo nic więcej nie możemy, a jak już sobie podyskutujemy to ......

No właśnie po co dyskutować skoro to zostanie tylko na forach, a na "dworze" robią sobie co chcą :?:;)

Mam nadzieję, że się dowiem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po co dyskutować skoro to zostanie tylko na forach, a na "dworze" robią sobie co chcą :?:;)

Mam nadzieję, że się dowiem. :oops:

Z mojego doświadczenia wynika, że fora są też czytane tam "wyżej" i część dyskutowanych tu problemów w nowych rozporządzeniach i ustawach się znajduje. Poza tym warto wiedzieć co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika, że fora są też czytane tam "wyżej" i część dyskutowanych tu problemów w nowych rozporządzeniach i ustawach się znajduje. Poza tym warto wiedzieć co będzie.

Muszę to markes30 napisać (za co przepraszam):

Rozumiem, że posiadasz wiedzę i jesteś w stanie ją wykazać.

To może powiesz kiedy pracowałeś w ministerstwie (mówimy o doświadczeniu).

A ta "część" to jaka - "słowo", "zdanie", "pogląd" czy co?

 

A jak "komuś" tam "wyżej" nie chciało się przeczytać lub stwierdził, że dawno nie wchodził na forum i odznaczył "wszystkie posty jako przeczytane" i pominął coś co było ważnego dyskutowane przez forumowiczów to co?

 

Z mojego doświadczenia wiem, że nie wszystko co mi się wydaje jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.