Skocz do zawartości

Projekt ... zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu i s


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

A są w ogóle jakieś szanse żeby ten zapis zmienić?Może jest już za późno :?

Do puki trwają konsultacje jest szansa na usunięcie pomyłki w postaci art 66 z zaświadczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    20

  • Grzegorz Łódź

    18

  • Psuj

    10

  • ketiw38

    8

Do puki trwają konsultacje jest szansa na usunięcie pomyłki w postaci art 66 z zaświadczenia!

A jaka jest procedura? :) (przepraszam ,ale ja zielony jestem w tych sprawach :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmioty uczestniczące w konsultacjach zgłaszają swoje uwagi, które mogą lecz nie muszą być uwzględnione.

To co zrobić ,aby te podmioty uczestniczące w konsultacjach zgłosiły tą poprawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmioty uczestniczące w konsultacjach zgłaszają swoje uwagi, które mogą lecz nie muszą być uwzględnione.

 

Obyś się nie mylił z tymi konsultacjami :razz: , jeśli wejdzie projekt proponowany przez TDT to wszystkich wydymają :shoot::shoot::shoot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy my podczas badania VAT-owskiego będziemy również potwierdzać????:

 

Art. 66. 1. Pojazd uczestniczący w ruchu ma być tak zbudowany, wyposażony i utrzymany, aby korzystanie z niego:(...)

 

6) nie powodowało zakłóceń radioelektrycznych w stopniu przekraczającym wielkości określone w przepisach szczegółowych.

 

Zwłaszcza ten punkt jest szczególnie badany na SKP, tak dla pełnej zgodności z art.66... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6) nie powodowało zakłóceń radioelektrycznych w stopniu przekraczającym wielkości określone w przepisach szczegółowych.

 

Zwłaszcza ten punkt jest szczególnie badany na SKP, tak dla pełnej zgodności z art.66... :lol:

Jak straci sieć twoja komórka to daj N :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Przeczytałem informacje ze od 03/12/2013 wchodzą nowe przepisy dot. zaświadczeń i czego jeszcze???

 

Ło matko znowu jestem do tyłu :x to napisz co przeczytałeś i gdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok niech będzie 01.01.2014 a wiesz co dokładnie oprócz zmiany wzoru zaświadczeń

 

[ Dodano: 11-12-2013, 09:36 ]

masz racje pomyliłem sie chciałem napisac po 30/12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze rozporządzenia, więc praktycznie wszystko się może zmienić. Znając jednak Naszych Wielkich obawiam się, że będziemy robić jeszcze więcej zbędnych czynności, które korzyści nie przysporzą nikomu ,,,

 

CYTAT "Aktualizacja będzie obowiązkowa, wprowadza

zmiany w zapisach do rejestrów, nowy wygląd zaświadczenia itp. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze rozporządzenia

 

I to jest najważniejsze, ile już było takich projektów które nie weszły w życie :lol:

 

Będzie rozporządzenie będziemy się martwić bo jak na razie to bicie piany tylko i wyłącznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie rozporządzenie będziemy się martwić bo jak na razie to bicie piany tylko i wyłącznie :)

 

Dokładnie, nie ma już tego ministerstwa, które przygotowało projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mądry wymysł

Zwłaszcza wpisywanie stanu liczników teraz ! szkoda, że nie będzie obowiązku porównania ich z ostatnimi zapisami z kraju pochodzenia ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza wpisywanie stanu liczników teraz

 

Nie przesadzaj, od czegoś trzeba zacząć. To że my z tego nie skorzystamy, nie znaczy, ze jest to głupi pomysł. Za 10-20 lat będzie to już ładnie działało. Coś jak w Szwecji - jakoś nikt nie mówi, ze to głupi pomysł był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wejdzie na pewno

 

Pewnie tak będzie ale zobaczymy kiedy to będzie

 

Zwłaszcza wpisywanie stanu liczników teraz
od czegoś trzeba zacząć

 

Popieram od czegoś trzeba zacząć. Nie przeszkadza mi wpisywanie stanu licznika ale odbieram to jako średni pomysł, bo gdy ktoś będzie chciał ukryć rzeczywisty przebieg to go ukryje i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro, do każdego badania, będziemy drukować zaświadczenie, to czy na drodze, oprócz DR, trzeba będzie je również okazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W objaśnieniu ciekawy jest punkt 4 i 8. W czwartym zniknęły /czynności okresowego/ a w 8 /ograniczenia przy zezwoleniu na użytkowanie i jego termin/ czyżby wróciło warunkowe dopuszczenie do ruchu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.