Skocz do zawartości

Projekt ... zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu i s


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

JANUSZ60,

A ja myślę, że bez obowiązku okazania nie ma sensu ich wydawania ,,,
moze to być początek do dalszych zmian,np wzoru dowodu rejestracyjnego i proponowanych naklejek dla pojazdów z ważnym BT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    20

  • Grzegorz Łódź

    18

  • Psuj

    10

  • ketiw38

    8

W czwartym zniknęły /czynności okresowego/

No przecież o to chodzi, by w DBT ustalić wynik,,,

Pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu.

Akurat tego, nikt Ci nie zabroni ,,,

 

 

ograniczenia przy zezwoleniu na użytkowanie i jego termin

Nic się nie zmienia, dotychczas też mogłeś to robić zatrzymując DR ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANUSZ60, Janusz porównaj ** w starym z 4 w nowym. Przy po kolizyjnym niektóre WK odrzucały zaświadczenie bo nie zaznaczyłeś 66 P /zakres okresowego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy po kolizyjnym niektóre WK odrzucały zaświadczenie bo nie zaznaczyłeś 66 P /zakres okresowego/

Niezgodnie z przepisami,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to który poszedł do rozpatrzenia ten z początku tematu czy ten co podał al41 - objaśnienia całkowicie inne - ten z ** czy z punktami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to który poszedł do rozpatrzenia ten z początku tematu czy ten co podał al41

Być może żaden, a trzeci po poprawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mądry wymysł

Zwłaszcza wpisywanie stanu liczników teraz ! szkoda, że nie będzie obowiązku porównania ich z ostatnimi zapisami z kraju pochodzenia ,,,

Nie wiem jak to jest teraz ale jak pracowałem na programie Dekry to taka pozycja była i się ja wpisywało.Trafiało sie nie raz-szczególnie przy zmianie wlasciciela pojazdu ze samochod jezdzil do tylu..w porownaniu do stanu licznika z poprzedniego OBT... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiało sie nie raz-szczególnie przy zmianie wlasciciela pojazdu ze samochod jezdzil do tylu..w porownaniu do stanu licznika z poprzedniego OBT...

I nadal tak będzie ,,,

a bo to licznika nie można sobie wymienić ?

No to po co to nasze durne wpisywanie, tylko wymienionych liczników będzie mnóstwo ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co to nasze durne wpisywanie, tylko wymienionych liczników będzie mnóstwo ,,,

 

No to po co te durne badanie, przecież właściciele i tak nie dbają o auta...

 

Dlaczego u nas zawsze jest taki opór gdy staramy się dążyć do normalności, do ograniczania kombinatorstwa i oszustw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal tak będzie ,,,

 

Tiaa... i po sprawdzeniu takiego auta, jak się okaże, ze w kolejnych latach było 250000 potem 240000 a jeszcze potem 180000, to na pewno nikt się nie zorientuje i uwierzy, że co roku licznik się psuł, bo wszyscy Polacy to idioci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u nas zawsze jest taki opór gdy staramy się dążyć do normalności,

Ponieważ my ciągle tylko udajemy, że do niej dążymy, zamiast robić to na poważnie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ my ciągle tylko udajemy, że do niej dążymy, zamiast robić to na poważnie,,,

 

Noo... jeśli będziesz udawał, że robisz badania, to nic dziwnego... Bo rozumiem, że mówisz w swoim imieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię w imieniu sytuacji jakie znam i nie mogę temu zaradzić,,,

 

Przepraszam Cię, że tak odniosłem to osobiście do Ciebie, ale po prostu szlag mnie trafia, jak słyszę - "nie róbmy, bo nie ma sensu..." . To po kiego pracujemy w tym zawodzie, jak nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, dobrze że w ogóle coś się robi. Jednak nie takie zmiany są dziś najważniejsze. Bulwersuje mnie, że wszyscy wiedzą co należy zrobić a nikt nie ma w tym interesu, wręcz przeciwnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulwersuje mnie, że wszyscy wiedzą co należy zrobić a nikt nie ma w tym interesu, wręcz przeciwnie ,,,

Niestety ale to prawda. Zawsze twierdziłem, że potrzebna jest rewlucja w systemie BT, bo zmiany metoda drobnych kroczków zajmą mnóstwo czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.