Skocz do zawartości

Aż strach wklejać


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

"Magazyn Ekspresu Reporterów"

Oglądałem.

To, że Stróże Prawa tym się imali... ale skąd biorą się ci naiwniacy co lewe samochody kupowali.

I wcale się nie dziwię, że oryginalność zagranicznych tablic podpada w co drugim aucie, a może i częściej nawet.

Utwierdzam się coraz bardziej, że PC do sprowadzonych jak najbardziej jest zasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzam się coraz bardziej, że PC do sprowadzonych jak najbardziej jest zasadne.

I tablice tańsze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzam się coraz bardziej, że PC do sprowadzonych jak najbardziej jest zasadne.

No jak ktoś inaczej robi to chyba wyrok podpisuje na siebie he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzam się coraz bardziej, że PC do sprowadzonych jak najbardziej jest zasadne.

No jak ktoś inaczej robi to chyba wyrok podpisuje na siebie he he

 

Przecież można inaczej :shock: Kupuje auto tam, rejestruje czasowo na siebie i jedzie do kraju bez problemu. I badanie na tamtych tablicach też bez problemu, chyba że nie spełnia wymagań art. 66 ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież można inaczej :shock: Kupuje auto tam, rejestruje czasowo na siebie i jedzie do kraju bez problemu. I badanie na tamtych tablicach też bez problemu, chyba że nie spełnia wymagań art. 66 ::D

No i co robisz je wtedy bez problemu czy jednak lepiej jak jest PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co robisz je wtedy bez problemu czy jednak lepiej jak jest PC

 

Robiłem na tamtych i nawet "nie mrugnąłem okiem".

Facet przyjechał z Niemiec, tablice na jego nazwisko, ubezpieczenie też, i w dodatku wszystko ważne, to dlaczego miałem nie zrobić? :?:

A z PC jest różnie, bo w sąsiednim WK wystawiają PC i zabierają oryginalne dokumenty. Tak, że na badaniu masz tylko PC i auto. I co? lepiej wiedzieć co w niemieckich papierach, czy tylko to co w PC :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Stróże Prawa tym się imali..

 

Patologia jak w każdym zawodzie...

 

ale skąd biorą się ci naiwniacy co lewe samochody kupowali.

 

Dlatego ja jak szukałem auta, to zawsze albo zarejestrowane w PL, albo po opłatach i z fakturą od handlarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z fakturą od handlarza..

 

i cena zgodna z faktycznie zapłaconą?

Znajomy kupił, ale w fakturze kwota niższa od faktycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cena zgodna z faktycznie zapłaconą?

 

Wolę odpuścić, niż potem sobie pluć. Tym bardziej, że oboje z żona pracujemy gdzie pracujemy i takie afery nam nie służą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... I co? lepiej wiedzieć co w niemieckich papierach, czy tylko to co w PC :?::?:
dobry klient skseruje każdy papier który może mu być zabrany w procesie rejestracji ;)

Przynajmniej ja wszystko kseruje po pewnej akcji w WK ;)

 

A co do głównego wątku to ja bym nie darował f-szom policji i odwoływał się gdzie się da.

 

PS: kamerka samochodowa już jest tylko nie mam czasu jej zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z PC jest różnie, bo w sąsiednim WK wystawiają PC i zabierają oryginalne dokumenty. Tak, że na badaniu masz tylko PC i auto. I co? lepiej wiedzieć co w niemieckich papierach, czy tylko to co w PC :?::?:

A jeżeli masz już PC to tak naprawde auto jest już zarejestrowane i co Ty masz wnikac co jest w zagranicznych papierach to już problem WK skoro zarejestrowali pojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z PC jest różnie, bo w sąsiednim WK wystawiają PC i zabierają oryginalne dokumenty. Tak, że na badaniu masz tylko PC i auto. I co? lepiej wiedzieć co w niemieckich papierach, czy tylko to co w PC :?::?:

A jeżeli masz już PC to tak naprawde auto jest już zarejestrowane i co Ty masz wnikac co jest w zagranicznych papierach to już problem WK skoro zarejestrowali pojazd

 

Z tym, że klient przyjeżdża na OBT przed I-szą rejestracją. No to jak jest? zarejestrowany czy nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że klient przyjeżdża na OBT przed I-szą rejestracją. No to jak jest? zarejestrowany czy nie :?:

 

DIP-u mu jednak nie wystawiamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.