Skocz do zawartości

Drukarki dla potrzeb SKP. Jakie posiadacie ?


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko jak w temacie - opiszcie swoje sprzęta :D

Ciekawy jestem, jak to się rozkłada - i czy ktoś jeszcze używa atramentówek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha dobre pytanie. Ja mam atrament epsona c43sx. wydruki fatalne ale tania w eksploatacji. W domu mam hp 3520 na laser mnie nie stać poza tym mi niepotrzebny. A tak wogóle to wiecie jak się dzieli drukarki ??

 

 

Już odpowiadam, drukarki rozróżniamy

1) HP i cała reszta to

2) CHWC ( bez obrazy CH.. Wie Co )

To tak nawiasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji na HP we firmie jest 2001 "plujka" 845c i jestem pełen podziwu około 700 karteczek miesięcznie częściowo dwustronny druk ! Dziwie się, że to jeszcze chodzi ! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziw się że to jeszcze chodzi, bo to były bardzo dobre drukarki, a tak pozatym zgodzę się z opinią że HP jest najlepszy choć ma jedną wadę - przewija papier przez rolkę - nieraz to jest kłopotliwe :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że HP to jak "Mercedes", ale w domu mam Konice-Minolte Page-Pro 1300w pracującą jako drukarka sieciowa (mała sieć 4 kompy) średnia druku miesięczna to około 1500 kartek do 2000.Zadnych problemów przez 1,5 roku.Orginalny bęben! Toner starcza na 6000 kartek za 50 PLN na necie (podróba), chip jedynie mnie jeszcze boli (80)!Generalnie laser jest droższy w zakupie, ale w eksploatacji to daje oszczędności ! Mam w domu młodzież dorastającą i oni naprawde dużo drukują materiałów do szkoły, przy plujkach musiałem niestety ponieść ogromne koszty na tusze i słuchać kłótni który pierwszy drukuje ! Z mojego punktu widzenia polecam wszystkim laser ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w firmie HP 4100 jako drukarkę podstawową (sieć poprzez kartę sieciową) i HP 5M jako wspomagającą (np. drukowanie spod DOS-a). Generalnie - tanie w eksploatacji i żadnych zastrzeżeń ...

Polecam lasery - również te używane (mamy takie w swojej ofercie) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Wy tam drukujecie, jeśli toner starcza na 2 lata ?? :D

Tak swoją drogą - dobrze trafiliście ... I 2. uwaga - kyocery są straszne w naprawie - na pewno nie będzie się też kalkulowała wymiana bębna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

HP Laser jet 3020- drukarka skaner kopiarka . Ooooo pieruna!!,a dlaczego nie mam podłączonego skanera?? jak sie szef pojawi zaraz go "zmolestuje" . Cholera pół roku sie na niej bujam ,a teraz dojrzałem z tyłu napis" skaner" i gniazdko (ale ze mnie du..) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej stacji miałem HP 920c kupiona w hipermarkecie za 200 PLN, przewaliła przez siebie kupę papieru i litry uzupełniacza tuszu. Teraz zmieniłem na HP Laserjet 1150. Tania w obsłudze, ale droga w zakupie.

Na drugiej stacji mam poczciwą OKIPAGE 14e. Zapomniałem już kiedy był zminiany toner, pewnie drukuje siłą rozpędu i kurzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.