Skocz do zawartości

JESIEŃ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    54

  • ketiw38

    22

  • doli

    18

  • mmiodzio

    16

Top Posters In This Topic

No dobrze - do jutra zrobię zatem oficjalną listę, zrobi się dział, konto wpłaty... I konkretne deklaracje.

 

Przekalkuluję też ceny - wszystko było liczone na 20 osób. Przy 15 może coś tam delikatnie inaczej wyjdzie. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekalkuluję też ceny - wszystko było liczone na 20 osób. Przy 15 może coś tam delikatnie inaczej wyjdzie. Zobaczymy.
Jak będziesz kalkulował to nie zapomnij o czarnych koniach :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że CZARNY KOŃ będzie i na tym spotkaniu 8)

 

W kalkulacji głównie chodziło o kwestie transportowe. Być może przy 15 osobach uda się to zrobić nieco inaczej niż przy 20 (i więcej, bo tak w sumie w rozmowie zastrzegałem), a może niekoniecznie i i tak zostanie bez zmian. Zobaczymy. Rewolucji się nie spodziewam.

 

Poniżej przedstawiam nicki zgłoszonych osób - proszę mi na PW konkretnie potwierdzić, że jesteście zainteresowani, żebym miał pewność, że chociaż ta "piętnastka" nas jest.

Aha - nie mogę dotrzeć do jednego Diagnosty zaprawionego w dotychczasowych spotkaniach. To w sumie nie diagnosta - w swojej okolicy wśród przerażonych właścicieli aut jest znany jako "Samotny Mściciel z Sopotu". Gdyby ktokolwiek znał Jego los... 8)

 

Oto lista - proszę potwierdzać na PW, lub krzyczeć jak kogoś pominąłem. Od tego uzależniam sens dalszego brnięcia w temat:

 

1. Czarny Koń

2. biker 100

3. fiedorowicz

4. adam1501

5. markes30

6. DMG1

7. ijm

8. skpauto

9. ketiw38

10.Sebastian ZG

11.Marek1

12.jurekb (+żona?)

13.Euroskp

14. ja

15???? (zaocznie zarezerwowane dla "Mściciela z Sopotu")

 

Wszyscy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażej, zapomniałeś o mnie :) Do Nadarzyc mam tylko 86km więc lepiej już chyba być nie może! Kajak + zwiedzanie OK. Jeśli to nie problem to chciałbym zabrać syna (12 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - doliczam Cię.

 

Twój syn - Twój problem... Jak Ty mu wytłumaczysz kim jest ta Pani w kajaku razem z Tobą i co na to mama w domu powie to już Twój problem :evil:

 

A tak poważnie - cieszę się na Twój akces - szkoda tylko, że z pozostałych osób tylko dwie na razie potwierdziły chęć udziału wyjeździe :? Jak tak dalej pójdzie to zaraz mi gość zaśpiewa, że terminy zajęte.

 

Koledzy - sprężcie się proszę!!! Jasnych deklaracji chcę!!!

 

[ Dodano: 13-08-2014, 10:30 ]

*********** UWAGA ***********

 

Od tej pory dział ten zamykamy. Wszystkie osoby zainteresowane, gdy tylko dostanę potwierdzenie (od większości już mam) mają dostęp do specjalnego działu.

 

Tam będą dane do konta, wszelkie informacje, szczegóły itd.

 

Gdyby nowe osoby chciały się jeszcze dopisać - ZAPRASZAM - w tym wypadku kontakt na PW proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

我去釣魚和划船

 

Przepraszam. Mam chińską klawiaturę.

Gdybym miał polską to napisane byłoby: "Jadę, jedę. Wybieram pełny pakiet" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.