Skocz do zawartości

"Złote mysli" diagnostów i nie tylko...


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Dario zaproponował to będzie. Zasady tematu są proste:

1. Wpisów cytatu dokonuje moderator z podaniem kto "myśl" napisał

2. Użytkownicy mogą zgłaszać modom (najlepiej mnie i Jacdiag-owi) propozycje "myśli" ze wskazaniem postu który je zawiera.

3. O dokonaniu wpisu ostatecznie decyduje moderator.

4. Nie podajemy treści PW, tylko posty z forum ogólnie dostępnego.

 

 

Jako pierwsza zagości Kiya

 

Więc hamuj piętami z takimi textami

źródło http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=199437&highlight=#199437

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Społeczeństwo postanowiło kiedyś mieć Policję aby pilnowała przestrzegania prawa ustanowionego umysłami przedstawicieli tego społeczeństwa. Postanowiło mieć także diagnostów, którzy będą kontrolować pojazdy poruszające się po drogach aby społeczeństwu bylo bezpiecznie. Teraz społeczeństwo ma problem kiedy Policjant karze mandatem za łamanie prawa albo diagnosta nie chce dopuścić niesprawnego pojazdu. Bo prawa powinni przestrzegać inni a w stosunku do MNIE powinno wystarczyć jedynie moje ustne zapewnienie, że jestem wzorowym przedstawicielem tego społeczeństwa. Ci, którzy chcą wykonywać swe obowiązki tak jak NAKAZUJE prawo nie mają lekkiego życia.....

źródło http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=114956&highlight=#114956

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

 

Godzinę temu, Solaris napisał:

Za rok, w połowie 2023 jak przedstawią statystykę ile stacji przekazuje badania do CEP, to zobaczycie, że ubędzie 500 stacji w porównaniu do 2022. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.