Skocz do zawartości

STACJE MON


PROFIL

Rekomendowane odpowiedzi

fiedorowicz - zazdroszcze ci ze znalazles sobie cos porzadniejszego, ja musze patrzec na te wszystkie babole jakie wyrabia moj swietny diagnosta.

Dzisiaj "najlepszy" diagnosta dostal juz decyzje pozwalajaca na prace stacji diagnostycznej - wiec koniec picia drinkow i robienia prywaty.

Pozdrawiam wszystkich goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, nie może być że odchodzisz z SKP, jestem w szoku co ta biedna armia zrobi. Chociaż ktoś starał się wykonywać swoją pracę z sensem, a teraz co...... pewno młody na dzień dobry zastraszony, walił będzie wszystko co się na kołach trzyma. Natomiast Tobie gratuluję awansu i myślę że już niedługo zawitasz w nasze skromne bramy. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sebastianie rozumiem cie bardzo dobrze bo właśnie kończe swoją kariere na stacji diagnostycznej -długa to historia i długo by odpowiadać ale po prostu ze swoją wiedzą i uporem byłem solą w oku wielu oficerów i tak doprowadzili do tego ze odchodzę na wyższe stanowisko - tylko cały absurd w tym ze bedę robił mnie i spokojniej za wiekszę pieniądze -ale może za jakiś czas trzeba będzie opuścić ten las -to bezmózgowie i beton głupoty -ale zawsze na tym forum pozostane i bede sie starał pomóc kolegą

 

 

 

PRZEWODNIK PO PRZEPISACH PRAWNYCH W ZAKRESIE BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW Zdzisław Zapiór, Zbigniew Sikora, Adam Tabor

Kraków 2005 - mogę odstąpić za dobre piwo poradnik bo mi na razie nie potrzebny

 

Napisz do mnie e-mail mirek.gubernat@wp.pl ile chcesz za tę książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No niestety panowie ale dziwne są sprawy kadrowe w naszym wojsku polskim i już sie cieszyłem że bede spokojniej spał a tu niestety nie dostałem narazie zgody na zmiane stanowiska i dalej bede narazie musiał taplać sie w tym gó....... Moze to potrwać troche dłużej tak że informuje ze znów ,albo dalej jestem kierownikiem stacji diagnostycznej 21 wieku -tylko że sprzęt który na nia przyjeżdza jest nie z tej epoki -powiniem w większosci stać na szrocie - a nie straszyć ludzi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek nie martw się, przecież nie mogą pozbyć się najlepszego specjalisty w tej dziedzinie. Kto by im tyłek zawracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacku nie ma sie co martwic, moze ci co rzadza zmienia etaty i bedzie lepiej, u mnie tez sie nic nie zapowiada na lepsze ale stacja odebrana mozna dzialac.

Pozdrawiam wszystkich diagnostow MON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety panowie ale dziwne są sprawy kadrowe w naszym wojsku polskim i już sie cieszyłem że bede spokojniej spał a tu niestety nie dostałem narazie zgody na zmiane stanowiska i dalej bede narazie musiał taplać sie w tym gó....... Moze to potrwać troche dłużej tak że informuje ze znów ,albo dalej jestem kierownikiem stacji diagnostycznej 21 wieku -tylko że sprzęt który na nia przyjeżdza jest nie z tej epoki -powiniem w większosci stać na szrocie - a nie straszyć ludzi :shock:

 

Ups.Witam na pokładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... z rodziny mafijnej tak łatwo się nie odchodzi. (jak już to nogami do przodu).

Masz poczucie humoru :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy >>Witamy ::hey::hey , to kiedy te wkupne. :evil: .

 

[ Dodano: 20-05-2009, 22:17 ]

Jacek nie myśl, że to żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

NIE. Znikąd pomocy, wszelkie problemy będziesz musiał rozwiązywać sam, naciski od przełożonych, niskie zarobki. Ale są też i plusy - normalna umowa o pracę, urlop bez problemu. Kilka razy na początek musisz się postawić, być oblatany w przepisach (wszystkich - monowskich i cywilnych) i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się mam zatrudnić polecacie?

nie zastanawiaj się

Ale są też i plusy - normalna umowa o pracę, urlop bez problemu.

wszystko sie zgadza

będzie dobrze.

jest dobrze nie można narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finanse są pod psem. Trochę betonu do rozkruszenia i starych naleciałości. Brak presji ekonomicznej w stosunku do pracy cywilnej. Godziny pracy stałe, bez nagodzin, weekendy wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Co prawda po sąsiedzku, bo na forum O.S.D.S. leci zbliżony wątek, ale korzystając, że i tu jest 'mundurowy dział', to czy bylibyście uprzejmi wyjaśnić jak radzicie sobie z 'monowskim zakresem', który dla mnie osobiście jest aktem czarnej-magii. Gdzie są wytyczne, gdzie są podstawy, gdzie są wskazania choćby do warunków technicznych resortowych pojazdów, do sposobu rejestracji i oznaczania resortowych pojazdów lub innych wymagań przy tych pojazdach stosowanych. Czyżby jedno wskazanie z 'monowskiego zakresu' co do stosowania paragrafu szóstego 'cywilnego zakresu' zamykało w całości problem zaświadczenia, tabeli usterek i powyższych wytycznych?

 

Co powiecie na to, że jeden i ten sam znak (czarny trójkąt na okrągłym pomarańczowym tle z przodu i czerwonym z tyłu) w jednym rozporządzeniu oznacza pojazd specjalny, a w drugim szeroki?

 

Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Proszę o wyrozumiałość, bo niestety, znam tylko 'cywilny zakres'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam wszystkich do rejestracji i prowadzenia dyskusji na forum OSDS, bo tam już rozważania trwają. Nie ma sensu rozdrabniać tematu na iluś forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym rozporządzeniu oznacza pojazd specjalny, a w drugim szeroki?
a dokładnie w którym rozporządzeniu oznacza szeroki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie muszą zaraz być siły zbrojne. Chodzi o znak! No nie mów, że liczba sto w czerwonym kółku na białym tle raz będzie oznaczała prędkość, a raz tonaż, co nie! :evil:

 

images?q=tbn:ANd9GcQ_UfNPiigYU_60vLaNYZRo4jTFsGwp7qZgc-mlrHTtwSzQh02R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje co do znaczka pojazd specjalny ale co my na to poradzimy że są takie same w różnych rozporządzeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.