Skocz do zawartości

Licznik przebiegu


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz takie pytanie w niektórych naczepach nie ma licznika i co wtedy też Ud może głupio zapytałem

 

No trochę Cię poniosło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    12

  • JANUSZ60

    10

  • mirek.g

    7

  • michal_k

    6

michak_k napisał/a:

Zależy dla jakiego pojazdu.

dla O4

,normalnie xxx,lub nie dotyczy

oki chodzi mi o to że w rubryce przeznaczonej na wpis stanu licznika zostawię ją pustą bez XXX nie dotyczy, czy takie zaświadczenie zostanie przyjęte w Wk

 

[ Dodano: 07-03-2014, 21:19 ]

No trochę Cię poniosło

dlaczego :P

I stąd było moje pytanie o usterkę

i też moje pytanie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki chodzi mi o to że w rubryce przeznaczonej na wpis stanu licznika zostawię ją pustą bez XXX nie dotyczy, czy takie zaświadczenie zostanie przyjęte w Wk

 

U mnie zostanie przyjęte, a na biurku obok nie wiem ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zostanie przyjęte,

dlatego Michale zadałem to pytanie bo ostatnio robiłem naczepę, która nie miała licznika przebiegu :) skończył się DR więc zostawiłem pustą rubrykę i co zonk :razz: zaświadczenie nie przyjęte bo nie wpisałem stanu licznika :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaświadczenie nie przyjęte bo nie wpisałem stanu licznika :x

 

Trzeba przywyknąć. Sporo pracowników WK nie ma zielonego pojęcia o pojazdach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiłem pustą rubrykę i co zonk :razz:zaświadczenie nie przyjęte bo nie wpisałem stanu licznika :x

I bardzo słusznie, skoro była pusta to znaczy, że zapomniałeś ją wypełnić ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo słusznie, skoro była pusta to znaczy, że zapomniałeś ją wypełnić ,,,

oki Janusz czyli generalnie wpisywać X :)

powiem tak chore to wszystko :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli generalnie wpisywać X

generalnie wpisywać stan licznika, więc jeśli są tam X to jak najbardziej!

 

Lub nie dotyczy ,,,

 

no nie wiem, czy uda się tam wstawić te 11 znaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wpisywać stan licznika,

no co wpisać jak nie ma licznika :x dajmy już sobie spokój :-D zwłaszcza że dzisiaj piękna Niedziela i :piwo smakuje lepiej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co wpisać jak nie ma licznika

Wciśnij tam jak się uda: "Tu imię........... czytaj objaśnienia do zaświadczenia."

Bo to nie pierwszy problem z zaświadczeniem od Ciebie. Jak nie VAT to przebieg, a może to urzędowy podryw. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij tam jak się uda: "Tu imię..........

Piotr i czytam objaśnienia :-? oczywiście dla Ciebie są zrozumiale :? bo dla mnie co nie które nie :x

Bo to nie pierwszy problem z zaświadczeniem od Ciebie. Jak nie VAT to przebieg, a może to urzędowy podryw.

nie ja niestety jestem diagnostą :oops: wolę się upewnić czy robię to dobrze myślę że Ty nie masz takich problemów i chwała tobie ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

kiedy zastosowac 7.11a ? kiedy UD a kiedy UI?

przyjezdza ostatnio dosyc nowe caddy (2014) - ostatni przebieg w CEP2.0 190k , teraz 149k.

jak traktowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jesteś w stanie stwierdzić, że to oszustwo ?

Jeżeli nie - to jedziesz dalej - to w interesie właściciela jest "wyprostować" te dane.

Na Twoim miejscu zrobiłbym fotkę stanu tego licznika na "wszelki wypadek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jesteś w stanie stwierdzić, że to oszustwo ?

Jeżeli nie - to jedziesz dalej - to w interesie właściciela jest "wyprostować" te dane.

Na Twoim miejscu zrobiłbym fotkę stanu tego licznika na "wszelki wypadek".

 

no oczywiscie pojechalem dalej- UD.

ale kolejny bubel w postaci UD lub UI jest smieszny - no bo co? ktos "zmanipulował" przebieg MNIEJ lub WIĘCEJ? gdzie jest granica UD a UI na chłopski rozum, lub w ogole na jakąkolwiek logike?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie pojechalem dalej- UD.
- a to jednak masz dowód na to, że doszło do manipulacji wskazania przebiegu i nie jest to pomyłka, ani tym bardziej błąd CEP ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

Jeżeli nie - to jedziesz dalej - to w interesie właściciela jest "wyprostować" te dane.

 

Właśnie jaki jest schemat prostowania takiej sytuacji? Pierwszy raz ostatnio się spotkałem, że klient wymienił licznik z niesprawnego na sprawny z mniejszą ilością przejechanych km.jak to ma wyglądać na papierze, i jaka jest rola diagnosty w tym przypadku oprócz stwierdzenia, że drogomierz sprawny? ¯\\\_(ツ)\_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.