Skocz do zawartości

kontrola tdt


ddaro

Rekomendowane odpowiedzi

U nas tak jest, że jeśli nie ma przeglądu w czasie kontroli to mogą jeszcze raz

U mnie, przyjeżdżają, dopóki nie będzie auta na badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Paprock

    11

  • IVVO

    8

  • grzegorz70

    6

  • Fredek

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

się proponuje improwizację na aucie kontrolujących i po sprawie

 

Nie przejdzie - w protokół wpisują "W czasie kontroli przeprowadzono badanie .......z wynikiem N". Zaświadczenie dołączono do protokołu " i masz święty spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogą jeszcze raz /starostwo/ znienacka przeprowadzić kontrolę doraźną

 

Znienacka, to czołg może wyjechać, a nie kontrole się przeprowadza. A my mamy i tak dwa razy do roku, raz tedet i starostwo, drugi raz samo starostwo...

 

wiesz ponowny odbiór to przechodziłem ale wtedy interesowały ich warunki,sprzęt itd

 

No właśnie... na corocznej nie martwisz się, że podłoga przysiadła o dwa milimetry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, przyjeżdżają, dopóki nie będzie auta na badaniu.

A u mnie z reguły takie badanie trafia się już po 5 minutach po ich obecności , powiem tak - nie jest tak żle , wiadomo oczy i umysł wytężony bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się proponuje improwizację na aucie kontrolujących i po sprawie

 

Nie przejdzie - w protokół wpisują "W czasie kontroli przeprowadzono badanie .......z wynikiem N". Zaświadczenie dołączono do protokołu " i masz święty spokój

 

1. Pisałem o improwizacji.

2. Nie przypominam sobie, aby to co w cudzysłowie wpisane było w protokół kiedykolwiek. :x

(rów i cudzysłów odmienia się tak samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- się proponuje improwizację na aucie kontrolujących i po sprawie :hah:

 

A potem ich skasować za badanie - oczywiście zgodnie z cennikiem ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko do przodu. Jeszcze tylko decyzja z Warszawy i spokój na pięć latek...

 

 

 

 

 

P.S.

 

Tak, tak, pani Natalio, to u mnie dzisiaj pani z łatą pomiarową śmigała. Pozdrawiam i do zobaczenia w grudniu (chyba?) :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

kontrola zaliczona, Pan z TDT w porządku, sprawdził co ma sprawdzić, a wie na co popatrzeć żeby wiedzieć jak robi się badania na danej stacji, i czy diagnosta wie jak podejśc do auta, poprostu jak na co dzień się robi jak nalezy to i w trakcie kontroli bedzie dobrze, wszystko w sympatycznej atmosferze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem po raz pierwszy z TDT i muszę przyznać, że stres przed był okrutny ale wszystko skończyło się dobrze. Pan inspektor z TDT ograniczył się do swojego zakresu (lokalowo-sprzętowego), natomiast inspektor z magistratu do sposobu przeprowadzenia badania. Jeden drugiego wspierał i uzupełniał, tak, że kontrola odbyła się sprawnie. Pozdrowienia dla Panów inspektorów. Miałem temat z przyrządem do regulacji ciśnienia w ogumieniu (zmiana manometru) i musiała się odbyć kontrola uzupełniająca - tak jak przy wymianie przyrządu (choć w protokole z odbioru był wpisany numer i typ przyrządu z pominięciem manometru i dlatego nie zgłosiłem tego dla urzędu, bo przyrząd tak naprawdę się nie zmienił tylko jego manometr, na który był aktualny "kwit"). Pan inspektor stwierdził, że powinno być to zgłoszone i tak się stało, po tygodniu spotkaliśmy się na uzupełnieniu i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem po raz pierwszy z TDT i muszę przyznać, że stres przed był okrutny ale wszystko skończyło się dobrze. Pan inspektor z TDT ograniczył się do swojego zakresu (lokalowo-sprzętowego), natomiast inspektor z magistratu do sposobu przeprowadzenia badania.

 

Przynajmniej, każdy z nich ograniczył się do prawnie przynależnemu mu zakresowi kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po Wrocławiu latają we trzech; jeden z tedetu, a dwóch z wydziału :x

- poza tym wszystko okej :cool:

- no prawie okej, bo wytknęli, że program nie zasysa info do zaświadczenia/rejestru z kolumny czwartej tabeli (UD, UI, USZ)... ręcznie wpisuję :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qnick na tym rzeźbi, chyba danielg539, a czy S.K.P.-POZNAŃ to nie wiem.

Użytkownik na tutejszym forum ma nika jbr.pl :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola, kontrola i po kontroli. :D

Gratuluję. Jakieś ciekawostki, nowości, uwagi, ......... ????

Tylko odnośnie wystawianego zaświadczenia z wynikiem N, konkretnie wykreślenia art. 66 w pkt 2.

 

[ Dodano: 21-05-2014, 10:25 ]

- po Wrocławiu latają we trzech; jeden z tedetu, a dwóch z wydziału :x

U mnie odwrotnie 2 razy TDT, raz starostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.