Skocz do zawartości

Jak nas widzą


max72

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu tak uważacie Przyjaciele wykonujemy Taki a nie inny zawód takie teorie są w każdym środowisku
dark my nie jesteśmy lekarzami - nie mamy samorządu zawodowego, chociażby co do polityków nie mamy się co równać, a nawet rzekłbym, że proporcje są wprost odwrotnie proporcjonalne - zarobki - odpowiedzialność.

Czy tak postrzegany diagnosta nie przeszkadza Ci naprawdę? czy tylko nie widzisz drogi poprawy wizerunku etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    9

  • darkdog

    7

  • Qnick

    6

  • Fredek

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy tak postrzegany diagnosta nie przeszkadza Ci naprawdę? czy tylko nie widzisz drogi poprawy wizerunku etc.?

chciałbym bardzo poprawy tego wizerunku :) na pewno ale do puki ten zawód nie będzie urzędowy to będziemy tak gdybać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ale do puki ten zawód nie będzie urzędowy to będziemy tak gdybać
nie dark, siedźmy na czterech literach, samo się zmieni. Wszyscy się o nas biją - bo nas nie chcą, tylko właściciele SKP mają z nas interes - także ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko właściciele SKP mają z nas interes - także ...

to zależy jacy są właściciele są także normalni :)

dark ja nie mówię, że są źli i dobrzy właściciele ale o tym, że oprócz "prywaciarza" nikt nas nie chce. WK, TDT nei wiem kto jeszcze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark ja nie mówię, że są źli i dobrzy właściciele ale o tym, że oprócz "prywaciarza" nikt nas nie chce.

a kto ma nas chcieć :razz: jak takich stacji państwowych jest :? jak na lekarstwo :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że oprócz "prywaciarza" nikt nas nie chce.

Bo niby kto ma chcieć ?

to my mamy przedstawić argumenty aby diagnosta, traktowany w wyrokach sądów jako osoba pełniąca funkcję publiczną, wykonujący badania techniczne (urzędowe) na SKP był podporządkowany, podległy nie właścicielowi SKP, a innej instytucji państwowej.

 

[ Dodano: 03-04-2014, 21:29 ]

oprócz "prywaciarza" nikt nas nie chce. WK, TDT nei wiem kto jeszcze

 

biker100, proszę chyba masz gorszy dzień :evil: .

może ale jak poczytasz dalej może zmienisz zdanie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym bardzo poprawy tego wizerunku :) na pewno ale do puki ten zawód nie będzie urzędowy to będziemy tak gdybać :x

no, policjantów to już tylko kochają... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podległy nie właścicielowi SKP,

Ja nie jestem podległy jemu, wykonuję swoją pracę zgodnie z własnym przekonaniem i wolą , jestem WOLNY CZŁOWIEK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich stacji państwowych jest :? jak na lekarstwo :x

Nie koniecznie masz tam lepsze warunki jak u tzw " prywaciarza"

Fredek jakie warunki?? finansowe?? jeżeli tak to jestem w stanie zrozumieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredek jakie warunki?? finansowe??

biker 100 no wiesz tak przy wszystkich, publicznie ?? :-)

Fredek proszę Cię jak to pen zauważył mam gorszy dzień ;) i nie rozumiem pewnych żartów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak jakby to od nas zależało kto nas by chciał ,pracuję w prywatnej stacji i jakoś mi właściciel nie płacze i nie mówi rób tak bo ja tak chcę,bo bym nawet tam minuty nie pracował.Trzeba robić swoje a że klient po marudzi niech se marudzi .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak jakby to od nas zależało kto nas by chciał ,pracuję w prywatnej stacji i jakoś mi właściciel nie płacze i nie mówi rób tak bo ja tak chcę,bo bym nawet tam minuty nie pracował.

Jak byś miał dwoje dzieci i niepracującą żonę ,to jestem ciekaw czy byś pracował tylko minutę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.