Skocz do zawartości
nowicjusz55555

Pierwsza rejestracja Claas xerion 5000

Rekomendowane odpowiedzi

nowicjusz55555

Witam , jak w temacie czy ktoś z was Panowie robił już badanie techniczne ciągnika rolniczego claas xerion 5000 ? Ma ktoś może jakieś dane do takiego ciągnika.Nr homologacji e1*2003/37*0391.Czy taki kolos potrzebuje jakieś odstępstwa od warunków ,kurcze jeszcze w życiu nie robiłem badania takiego ciągnika a klient ma mi jeszcze dzisiaj przyjechać na 1 badanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirek.g

Nigdzie nie doczytałem ile może mieć szerokości ciągnik rolniczy,proszę mnie oświecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirek.g

1) pojazdu wolnobieżnego, ciągnika rolniczego z maszyną zawieszaną i przyczepy specjalnej o szerokości nieprzekraczającej 3,00 m;

 

Napisane z zawieszoną maszyną, czyli jak to jest ? Pewnie brnę ale ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adam1501

2. Szerokość pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 12, § 45 ust. 3 pkt 1, § 54 ust. 3, nie może przekraczać 2,55 m i

44) (13) ciągnik rolniczy - pojazd silnikowy , którego konstrukcja umożliwia rozwijanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirek.g
2. Szerokość pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 12, § 45 ust. 3 pkt 1, § 54 ust. 3, nie może przekraczać 2,55 m i

44) (13) ciągnik rolniczy - pojazd silnikowy , którego konstrukcja umożliwia rozwijanie

 

Mam jakieś zaćmienie,napisz mi to "normalnym" językiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aboz
Mam jakieś zaćmienie,napisz mi to "normalnym" językiem.
Szerokość pojazdu nie może przekraczać 2,55 m z zastrzeżeniem § 45 ust. 3 czyli
3. Dopuszczalne jest uczestniczenie w ruchu:...ciągnika rolniczego z maszyną zawieszaną...o szerokości nieprzekraczającej 3,00 m
Bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirek.g

Bez maszyny ,sam ciągnik nie może przekraczać 2,55 ,TAK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adam1501

No tak, bo ciągnik to pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.