Skocz do zawartości

badanie dodatkowe na hak


tomaszmaczo85

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. Chcialem sie zapytac czy robiąc dodatkowe badanie na hak skreslacie oba punkty w zaswiadczeniu? bo jak tak robie a teraz gosc chce wbic hak w wydziale komunikacji w łodzi i twierdza ze ma byc pozytywny wynik badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • michal_k

    7

  • adam1501

    5

  • mmiodzio

    4

  • Grzegorz Łódź

    4

w wydziale komunikacji w łodzi i twierdza ze ma byc pozytywny wynik badania?

może nie tyle że pozytywny tylko że spełnia art.66

zresztą tu jest wiele interpretacji :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle że pozytywny tylko że spełnia art.66

Czym to się różni ?

Chcialem sie zapytac

Zapytaj w swoim WK, bo jedni wykreślają oba, inni tylko jeden a wszyscy robią to poprawnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie zapytac czy robiąc dodatkowe badanie na hak skreslacie oba punkty w zaswiadczeniu?
Nie skreślam dwóch punktów w zaświadczeniu przy sprawdzeniu dodatkowych warunków technicznych prawidłowości przystosowania pojazdu silnikowego do ciągnięcia przyczep.

 

Zapytaj w swoim WK
zapytaj w WK do którego trafi Twoje zaświadczenie. Chociaż odpowiedź już sam napisałeś:

 

a teraz gosc chce wbic hak w wydziale komunikacji w łodzi i twierdza ze ma byc pozytywny wynik badania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla Łodzi 1 pozostaje nie wykreślona "P", tak jak i dla VAT, tłumaczą to tym, że jest to badanie dodatkowe i należy określić wynik, termin zdodny z DR. A TDT chce wykreślenia obu. Przerabiałem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla Łodzi 1 pozostaje nie wykreślona "P", tak jak i dla VAT

powiem tak na szkoleniu ostatnim też tak nam mówiono, że dla DBT, zostawiamy pkt.1 jedynie przy DBT nabicie nr, vin i TZ wykreślamy oba pkt. :-? i zaraz się zacznie Wy wiecie co :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- trudno... życie...

Sprawdzono poprawność przystosowania pojazdu silnikowego do ciągnięcia przyczepy.

Z niniejszego badania nie wynika termin kolejnego okresowego badania technicznego pojazdu.

Termin następnego okresowego badania technicznego według dowodu rejestracyjnego.

Wynik badania odnosi się tylko do zakresu wykonanych czynności.

Jest wszystko. I badanie i sprawdzenie i czynności.

- można?

- można. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można?

- można.

ok , a co zbadaniem na ustalenie danych niezbędnych do rejestracji co skreślasz , a jak brak tablic jest, pojazd sprowadzony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla Łodzi 1 pozostaje nie wykreślona "P", tak jak i dla VAT, tłumaczą to tym, że jest to badanie dodatkowe i należy określić wynik, termin zdodny z DR. A TDT chce wykreślenia obu. Przerabiałem to.

 

TDT uważa, że należy pozostawić pozycję 1 nie skreśloną.

Również tak uważam bo wyraźnie wynika to z opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność , nie skreślam pkt.1 - {odpowiada art.66} i nie określam daty Następnego Badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale gdzie to jest zapisane że mamy wykreślać p 1 bo ja się nie mogę nigdzie doczytać Poznań i okolice cofa zaświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale gdzie to jest zapisane że mamy wykreślać

 

 

 

A kto tu pisze o wykreśleniu , masz właśnie nie wykreślać , zostawiasz tzn. że odpowiada art. 66

 

Wszystko pisze w Rozporządzeniu z dnia 18.12.2013 r. poz.1675 jest to zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach.

 

[ Dodano: 02-05-2014, 10:00 ]

Wykreślasz oba dwa punkty tylko przy tzw. innych czynnościach to jest przy tabliczkach i nabicie numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pisze w Rozporządzeniu z dnia 18.12.2013 r. poz.1675 jest to zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach.
gdzie bo ja nie mogę się doczytać :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w kółko to samo wałkujemy

Jeszcze długo tak będzie,,,

gdzie bo ja nie mogę się doczytać

Ja też nie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ketiw38"]Wszystko pisze w Rozporządzeniu z dnia 18.12.2013 r. poz.1675 jest to zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach.

 

 

ketiw - poczytaj dobrze ,jest to w zaświadczeniu o przeprowadzonym badaniu w objaśnieniach pkt.4 .

 

[ Dodano: 02-05-2014, 14:47 ]

o Panowie czyżby "Majówka" tak trzymała :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZYTAŁEM Z PIĘĆ RAZY I DOKŁADNIE NIC

DOKUMENTNIE NIE WYCZYTAŁEM Z TEGO NIEMA NIC JEDNOZNACZNIE

4) objaśnienia pozycje 1 i 2 skreśla się po przeprowadzeniu innych czynności niż badanie techniczne

WIĘC O CO CHODZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) objaśnienia pozycje 1 i 2 skreśla się po przeprowadzeniu innych czynności niż badanie techniczne

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Tzn. że tylko przy nadawaniu cech identyfikacyjnych skreślasz poz 1 i2. W pozostałych przypadkach skreślasz tylko pozycje mającą zastosowanie.

W badaniu dodatkowym skreślamy 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej sprawdź w 996 objaśnienia do wypełniani zaświadczenia o badaniu masz tam **

a w zmianach z Dz.U 1675 masz punkty pkt 4 jak porównasz to będziesz widział i rozumiał te zmiany odnośnie skreśleń :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zmieniło się tylko na tyle, że wykonując badanie dodatkowe możesz nie skreślać pkt 1 - co jest uzasadnione zakresem dodatkowych badań. Wcześniej wykonując badania dodatkowe musiałeś wykreślić pkt 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.