Skocz do zawartości

Jesień 2014


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy, że teraz, to mają być... Tarnowskie Góry? :-)

_________________

 

Owszem - zabłądziliśmy tam w drodze powrotnej ;)

 

 

Komu zaliczkę wpłacić?

 

I to jest KONKRET!!! :)

 

Ja myślę, że właśnie o to chodzi - nie ma absolutnie tematu "czy" - bo wiadomo, że tak, tylko ewentualnie gdzie i jak :)

Myślę, że jesienny zjazd to pewnik, który na trwale wpisze się w nasze kalendarze - tak samo jak wiosenny. Te dwa zjazdy do roku to moim zdaniem punkty obowiązkowe!!!

Natomiast jak najbardziej pozostaje kwestia gdzie... Była mowa ostatnio o jakiejś nadmorskiej lokalizacji zdaje się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli góry przypadły Wam do gustu to może znowu moje okolice? :cool::x

Michale(!), chyba nic się nie stanie jak ruszysz 4 litery w drugi koniec Polski?(raz) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale(!), chyba nic się nie stanie jak ruszysz 4 litery w drugi koniec Polski?(raz) 8)

 

Oprócz rozwodu zapewne nic!! :evil:

Michał - jakbyś nie broił, to małżonka miała by więcej zaufania myślę ;)

 

A góry to może nam przypadły do gustu... Ale niekoniecznie my górom hehe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję okolice jakiegoś dobrze skomunikowanego ośrodka - wtedy można dojechać PKP,PKS itd...

 

Jak życie pokazuje dostępność transportu masowego nie ma wielkiego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale może zaważyć na czyjejś decyzji. Po doświadczeniach z kilku już spotkań optymalny wydaje się niewielki ośrodek agroturystyczny w ładnym zakątku kraju. Ważne jest też że funkcjonuje stołówka w podstawowym przynajmniej zakresie, a kociołek (r e w e l a c j a) i mięsiwo z grilla (w y b i t n e) w zupełności mi wystarczają. Do tego cena za pobyt z dwoma noclegami i wyżywieniem na poziomie 100 pln jest do zaakceptowania prawie dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.