Skocz do zawartości

Dyrdymały Dziadka Piotrka...


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nie wytrzymałem. Napisałem imiennie podpisany list do dP w nawiązaniu do tego artykułu:

 

http://www.diagnostasamochodowy.pl/2014/efekt-motyla/

 

Poniżej jego treść... Ludzie - jak długo środowisko będzie akceptować tego dziwaka???

 

"Drogi Panie... Tych Pana wynurzeń się już czytać nie da...

 

Nawiązuję do artykułu "Efekt Motyla":

 

"(...) podrapawszy się po rowie wsiadł do samochodu (...)".

Pan chcesz uchodzić za jaki styl "dziennikarza"?? Z jednej strony mierzysz się Pan z opiniotwórczymi periodykami, a zawarte tu słownictwo i forma przekazu świadczy o prostactwie posuniętym do granic absurdu. Nawet jeśli miało to napiętnować obojętność niektórych pracowników branży itp... (chyba, że piszesz Pan wzorując się na sobie to przepraszam... chociaż nie - nie przepraszam).

 

"Uruchomił dwudziestoletnie urządzenie najprawdopodobniej radzieckiej produkcji (...)"

Dwadzieścia lat temu był rok 1994. Pan wiesz w ogóle co to był Związek Radziecki i do kiedy istniał?? Pytanie retoryczne oczywiście. Ranga wypowiedzi nawet nie na poziomie takich wzniosłych tytułów jak "Fakt"... Wysoko Pan mierzysz...

 

Szczerze - po tym pierwszym akapicie, na resztę nie miałem ochoty. Ale przewinąłem na koniec:

 

"EPILOG

 

W chwili gdy policjant negocjował z kierowcą odstąpienie od zatrzymania dokumentów, kilkanaście kilometrów dalej granatowy Opel Astra z nieznanych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu po czym uderzył czołowo w jadącego prawidłowo Forda Mondeo."

 

Skoro sam Pan piszesz, że przyczyny nieznane, to o czym te Pana durne i prostackie wywody?? Zwykłe internetowe pieprz... czy trzy po trzy???

 

Niestety komentarza tego nie można umieścić na Pana BLOGU (trudno tą stronkę zwać inaczej) co akurat jest zrozumiałe, jak się pisze takie dyrdymały... :(

 

Przykro mi, że piszę w ten sposób, ale gdzieś jest granica... Pan ją przekroczył dawno. Bardzo dawno. Również ton mojej wypowiedzi staram się dostosować do takiego stylu, jaki Pan w swoich dyrdymałach prezentujesz...

 

Z poważaniem"

 

Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elliot, A Tommy jest diagnostą?

Jeżeli jest to powinien odwiedzić psychologa, albo napisać biografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba

 

Bo jakiś sens w tym jest że nasza Policja zwraca uwagę na "pierdoły" i zbiera DR a totalne szroty śmigają "bezkarnie" bo nie ma jak sprawdzić na drodze a diagności no cóż jak w każdym zawodzie są lepsi i gorsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.