Skocz do zawartości

czołgiem po wertepach


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do artykułu - czołgiem po wertepach chciałby sie dowiedziec czy ci panowie robią to spolęcznie.

Zawsze oglądając programy telewizyjne zastanawiałem sie jakim to trzeba być zapaleńcem aby bawiło go

jeżdzenie czołgiem - przecież to bydle spala około 350 l paliw na 100 km . - nie jest to tania zabawka .

Trochę sie najezdziłem tym sprzętem i raczej mnie to nie podnieca - może jednak niektórych tak :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, o jakim artykule piszesz? Może jakiś link?

A co do entuzjasów czołgów, o których piszesz to poznałem kilku i muszę przyznać,że dla nich to nie tylko frajda ale także buisness. Mając dwa czołgi i jakiegoś kraza-mfibię co chwila są zapraszani na imprezy integracyjne dla zblazowanych,snobistycznych yuppies z warszawki i menadżerów firm. Jak się okazuje teraz jest trendy i cool przejechać się takim tankiem po wertepach nawet jeśli się jest kobietą. Sam rówmnież miałem okazję przewiżć swoje cztery litery w czołgu i wspominam to średnio przyjemnie. Guz po gwizdnięciu głową w jakieś ustrojswo w nim zamontowane goił mi się tydzień. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąt jest to dobry pomysł na zarabianie kasy. Skor są pasjonaci którzy chodzą w nocy po lasach i bawią się w wojnę, są pasjonaci którzy strzrelają do siebie kolorowymi kulkami, są bardzo bogaci pasjonaci którzy maja ochotę polecieć w kosmos -to czemu nie pojeździć czołgiem skoro w w głebi duszu kryje się czołgista. Kwestia ceny. A taknawiasem mówiąc fajnie się jeździ czołgiem :lol:

POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZOŁGISTÓW!!!!!!!

 

:D Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Norbert to wszystkich rozumiesz

Wszystkich to się nie da - im wyżej patrzę, tym większe niezrozumienie w moich oczach ...;-)

Może to stąd, że zrozumieć i ew. przewidzieć to można tylko i wyłącznie postępowanie ludzi inteligentnych i rozgarniętych ? :lol:

 

[ Dodano: 12-11-2005, 15:27 ]

UWAGA !!!

Autor miał na myśli osoby zajmujące jakieś szczeble kariery na drabinie zwanej popularnie władzą itp. Proszę inaczej tego nie interpretować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.