Skocz do zawartości

Badania od 8.5.2014 nadal w statusie "Oczekujący na odp


Rekomendowane odpowiedzi

a nie mogę wysłać od wczoraj. Po zalogowaniu nie widzie wcześniej wysłanych plików. Jak mimo to wcisnę importuj to java kręci się i nie idzie dalej.
No to mamy identyczmie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał podobne błędy jak IVVO "Błąd podczas przetwarzania"????

Ja nie mogę wysłać od wczoraj. Po zalogowaniu nie widzie wcześniej wysłanych plików. Jak mimo to wcisnę importuj to java kręci się i nie idzie dalej.

 

U mnie tak samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez problemu. Wczoraj wysyłałem, dzisiaj ściągnąłem sobie raport do SQL-a coby sprawdzić czy wszystko ok (zawsze ściągamy). Wszystkie raporty widzę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko błąd "Błąd podczas przetwarzania" on pojawi się po przycisku Importuj, wczyta się tabela, wskażecie plik z badaniami XML i podpisz i pyta o PIN i tu będzie się łączyć ............... i błąd.

 

 

Tylko takie przypadki mnie interesują.

 

Jeśli komuś uda się podpisać i wysłać pliki też proszę o info, PW albo tu w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach doprecyzowania

 

czy od godziny + - 17:00 wczoraj (tj. 15.05.2014) udało się komuś wysłać czy zawsze jest ten błąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj poszło normalnie,dziś był problem,tak jak pisałem,ale teraz właśnie poszło jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek.g, crackers - dziękuje za sprawdzenie i info,

 

 

juz powinno działać dla wszystkich, jak nie poprosze o dalsze wpisy albo lepiej telefony / maile do SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko błąd "Błąd podczas przetwarzania" on pojawi się po przycisku Importuj, wczyta się tabela, wskażecie plik z badaniami XML i podpisz i pyta o PIN i tu będzie się łączyć ............... i błąd.

 

 

Tylko takie przypadki mnie interesują.

 

Jeśli komuś uda się podpisać i wysłać pliki też proszę o info, PW albo tu w wątku.

To ja tak miałem ale przed chwilą poszło.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.