Skocz do zawartości

Bardzo dziękuję...*


Sebastian ZG

Rekomendowane odpowiedzi

...naszemu koledze, co osiągnął tak ważny dla niego (a również i dla nas) sukces.

 

Jak tylko się dowiedziałem, nie mogłem uwierzyć, że nasz forumowicz sięgnął po spełnienie swoich najskrytszych marzeń.

 

Radość Twoją, dzielę razem z Tobą...

 

Udało się...

 

Dziękuję...

 

P.S. Szkoda jedynie, że nic wcześniej nam nie powiedziałeś, byśmy na forum zebrali ekipę i pojechali do Danii, by na żywo Tobie kibicować.

P.S. Nie obawiaj się, że ukryłeś się za Austriacką flagą - my Ci to wybaczamy.

P.S. Jak już będziesz na forum to proszę daj mi autograf. (może być coś w stylu: "dla kolegi z forum - blakop").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak już będziesz na forum to proszę daj mi autograf. (może być coś w stylu: "dla kolegi z forum - blakop").

 

Ja wszystko rozumiem - Twoje pragnienia, Twoje ciągoty itd... Ale myślę, że pozostają Ci fantazje łóżkowe i... i zwyczajny poranny... SUCHOSTÓJ !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu bez makijażu bardziej do siebie podobny
to fakt wizażyści nie mają trdnej pracy nad kolegą :x wystarczy podkreślić loki i efekt jak na zdjęciu :hah:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj - nie wiem czy to będzie komplement dla Ciebie, czy nie.. ale powiem Co jedno (i nie jest to tylko moje zdanie) - masz większy fart do fotomontaży niż do "real foto" :)

 

Więcej bym Ci napisał, ale jak sam wiesz najlepiej nie dałeś mi dostępu do działu ze zjazdu :) A teraz na ogóle... No cóż - to i ja zacznę :) Tylko daj mi chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dałeś mi dostępu do działu ze zjazdu

myślę że zasady pyły proste, wpłacasz zaliczkę, dostajesz dostęp do działu zamkniętego, było to spotkanie w miarę zorganizowane i chodziło również o wiedzę ile osób będzie uczestniczyło ze względu na ograniczone możliwości lokalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz większy fart do fotomontaży

 

Jakich fotomontaży? To zdjęcie z netu...

 

nie dałeś mi dostępu do działu ze zjazdu

 

Bo to dział

dla "zwykłych" uczestników :D

A czarnego konia nie było na liście... Poza tym o dostępie do działu decyduje bezpośrednio organizator spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dałeś mi dostępu do działu ze zjazdu

myślę że zasady pyły proste, wpłacasz zaliczkę, dostajesz dostęp do działu zamkniętego, było to spotkanie w miarę zorganizowane i chodziło również o wiedzę ile osób będzie uczestniczyło ze względu na ograniczone możliwości lokalowe

Zasady proste...to prawda. :)

Czyli - osoba, która wpłaciła zaliczkę miałaby dostęp do działu zamkniętego, miałaby wgląd do rozmów po spotkaniu itd.(nawet jeżeli na spotkanie nie przyjechała), bo spełniła "podstawowy" warunek dostępu - wpłata zaliczki.

A uczestnik spotkania, który z jakiegoś powodu zaliczki nie wpłacił, ale na miejscu dokonał zapłaty za cały pobyt - dostępu mieć nie może, bo nie spełnił tegoż "podstawowego" warunku.

 

Przyznam, że jest to dosyć "logiczne" 8)

 

:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym o dostępie do działu decyduje bezpośrednio organizator spotkania.

Czyli, to Markes nie dał tego dostępu Blakopowi... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - osoba, która wpłaciła zaliczkę miałaby dostęp do działu zamkniętego
miałem napisać na otwartym forum, ale odpowiem na PW

 

[ Dodano: 13-05-2014, 20:17 ]

Czyli, to Markes nie dał tego dostępu Blakopowi

to ja zbierałem zaliczki, i w miarę jak wpływały na moje konto przekazywałem listę do Psuja kto dokonał wpłaty, Blakopa zaliczka nie wpłynęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wpłaciłem zaliczki, to mam liczyć tak jakby mnie nie było... Aha...

 

Jak wiesz max - są też tacy co zaliczkę wpłacili, ale nie byli de facto... Uczestnicy wiedzą o kogo chodzi... No cóż :( No coments....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam liczyć tak jakby mnie nie było

nie neguję twojego pobytu, ale wystarczyłby jeszcze jeden "czarny koń" i byłby problem z noclegiem, nie wiem czy wiesz ale gospodyni wieczorem chciała iść do sąsiadki żeby przygotowała pokój bo obawiała się że się nie pomieścimy, a wyszło jak wyszło :-D

Ps

Tylko nie bierz tego do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie neguję twojego pobytu, ale wystarczyłby jeszcze jeden "czarny koń" i byłby problem z noclegiem

 

To jakiś problem?? Chyba nie - prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy brałem udział w organizacji, pierwszy i ostatni

 

Makx, nie obrażaj się. Wszystko ostateczne wyszło bardzo fajnie.

Drobne incydenty nie powinny wpływać na całość wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nawet jak mu się podoba to marudzi.

 

Ale mi się nie podobało... Zero fajnych widoków - wszystko góry zasłaniały... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nawet jak mu się podoba to marudzi.

 

Ale mi się nie podobało... Zero fajnych widoków - wszystko góry zasłaniały... :evil:

 

Smerf Maruda. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.