Skocz do zawartości

Pojazd pomocy drogowej


Potrek_TM

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Rafi90 napisał:

Ale jaki jest problem wpisać

żaden - ale jeśli pobieramy pozycję z cennika - nie powinno to zależeć od widzi mi się diagnosty tylko automatycznie jak w innych przypadkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • IVVO

    12

  • adam1501

    6

  • marceli2

    6

  • Potrek_TM

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minuty temu, Rafi90 napisał:

Ale jaki jest problem wpisać

Żaden, tylko taka adnotacja nie istnieje. Poprzez właśnie takie zapisy urzędnicy się uczą głupot i następnie trenują klienta po takowy zapis, bo u nas diagności tak robią. Sławetne DIPy do ustalenia danych, ustała przyczyna zatrzymania DR, "...bo pan nie napisał, że karetka jest uprzywilejowana...", bo zero dodatkowe w numerze to przecież nic... . Róbcie to co do Was należy, nie wymyślajcie nowych prawideł. Ta praca i tak ma od metra innych zmartwień a jeszcze dożeranie się z klientem lub urzędnikiem o jakieś pierdoły wcale nie poprawia komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adam1501 napisał:

bo pan nie napisał, że karetka jest uprzywilejowana

W tym przypadku nie ma problemu - DBT "pojazd uprzywilejowany" 6.03 50pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, IVVO napisał:

W tym przypadku nie ma problemu

Jak nie ma? "...Pan nie napisał, że ten pojazd jest uprzywilejowany..." - wynik badania jej nie obchodzi, nie mówiąc o tym, że wszystko rozbiło się o wymianę DR i zaświadczenie z DBT nie powinno ją w ogóle interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrozumieć że prawo w Polsce działa lokalnie. I nie powiecie mi że tak nie jest. Pługi do śniegu , pojazdy  do utrzymania dróg (koszenie poboczy itd) zawsze ode mnie dostają taką notkę w uwagach do zaświadczenia bo OKRD tak to w tych stronach weryfikuje. Co ma klient pokazać ?Fakturę ? Po co? Tak to działa i nic na to nie zrobimy, a nie będe jedynym z powiatu który przeciwstawia się całemu urzędowi, zarządcom dróg, OKRD bo muszę pokazać że wiem lepiej. Nic mnie to nie kosztuje, nie jest zabronione więc notuje taki fakt że odpowiada takim i takim warunkom, pobieram opłatę i każdy jest zadowolony . W sprawach bardziej ważnych jak choćby numery identyfikacyjne, walczymy żeby było tak jak należy, ale tu jest jak jest. Póki każdy powiat ma swój plan na życie to będzie tak a nie inaczej. Nię będę sobie komplikował roboty bo tworzący przepisy sami nie potrafią ich później zinterpretować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rafi90 napisał:

Trzeba zrozumieć że prawo w Polsce działa lokalnie.

Mi tego nie tłumacz, ponieważ z racji pracy na wiecznej delegacji poznałem to za dobrze. Natomiast zawsze wykonuję swoją prace w myśl zasady "im mniej wynika z papierów tym krócej siedzisz". 

18 minut temu, Rafi90 napisał:

bo OKRD tak to w tych stronach weryfikuje

Bo sierżant jest ślepy co przed nim stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.