Skocz do zawartości

Terminarz Mundial 2014


Jacdiag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Olga

    19

  • biker100

    16

  • JANUSZ60

    5

  • Mecher

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

"pościerane kolana" :faint:

Czyżby jakieś skojarzenia? :-P

 

Wiem, że jak się ogląda mecze w TV, to trudno uwierzyć, że na hali można pościerać kolana.

Ale grając np. na boisku asfaltowym, to bywało nie raz, że nie tylko z kolan, ale i z ud "lakier" był starty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam też, niestety sprawczynią nieszczęść innych graczy - głównie tych stojących na bramce

Stałem na bramce 10 lat. Nie było tak źle. Generalnie piękne czasy ale najlepiej wspominam obozy sportowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy mocno kciuki za naszych chłopaków...

 

Dobrze trzymałaś kciuki :D

 

:D

Dałam radę dzisiaj sama ;)

Ale w środę z Chorwacją, to już będziecie musieli mi pomóc ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Ale w środę z Chorwacją, to już będziecie musieli mi pomóc ::D

 

Niestety nie będę miał mozliwości oglądnąć i pewnie dzięki temu oszczędzę swoje paznokcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKSCYTUJĄCY, aktywizacyjny, aktywizujący, apetyczny, arcyciekawy, atrakcyjny, bałamutny, barwny, charmant, charyzmatyczny, ciekawy, czarujący, dający do myślenia, donżuański, dopingujący, dynamizujący, efektowny, emocjonujący, fascynujący, figlarny, filuterny, flirciarski, frapujący, frywolny, godny uwagi, hipnotyczny, hipnotyzujący, inspirujący, interesujący, intrygujący, kokieteryjny, kokietliwy, kusicielski, kuszący, lowelasowski, magiczny, mobilizujący, nęcący, niebanalny, nieschematyczny, nieszablonowy, nietuzinkowy, niezwykły, obiecujący, olśniewający, oszałamiający, ożywczy, ożywiający, pasjonujący, pełen kokieterii, pełen powabu, piękny, playboyowaty, pobudzający, pociągający, podniecający, ponętny, poruszający wewnętrznie, porywający, powabny, przyciągający, przyciągający oko, przykuwający wzrok, przymilny, rajcowny, rozbrajający, roznamiętniający, rozpalający, rozpłomieniający, seksowny, sexy, stymulacyjny, stymulujący, swawolny, szelmowski, świeży, trzymający w napięciu, uaktywniający, uroczy, urokliwy, urzekający, uskrzydlający, uwodzicielski, wabiący, wampowaty, wart grzechu, wciągający, wdzięczny, wspaniały, wzbudzający ekscytację, zabójczy, zachęcający, zachwycający, zaczarowany, zajmujący, zalotny, zmysłowy, zniewalający, zwracający uwagę,

 

"Kurczaki" po prostu piękna pierwsza połowa w wykonaniu naszych szczypiornistów - BRAAAAAWo Panowie... :evil:

 

[ Dodano: 28-01-2015, 17:14 ]

Ale w środę z Chorwacją
mam nadzieję, że oglądasz ... ::hey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko oglądam - ja z nimi wręcz gram
kurczaki to ilu nas tam na tym boisku????????????????

:D

Tylu, ilu potrzeba by wygrać :-D

BRAWO! Jesteśmy w strefie medalowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz...Katar
siedem dni i sam przejdzie :x

 

:cool:

Tylko, że my musimy go "zwalczyć" za dwa dni :)

 

W standardowej sytuacji poleciłabym Xylometazolin i dużą dawkę witaminy C :D

 

Ale w tej wyjątkowej sytuacji, myślę, wystarczy: Szmal, podwójna dawka Jureckich :D wspomagani przez całą gamę świetnych witamin z grupy "polscy szczypiorniści" ;)

 

[ Dodano: 28-01-2015, 21:57 ]

Na slajdach 9 i 21 są zdjęcia nie tej ekipy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.