Skocz do zawartości

Terminarz Mundial 2014


Jacdiag

Rekomendowane odpowiedzi

A w meczu z naturalizowanymi katarczykami wygramy.

 

"MŚ: podano nazwiska sędziów meczu Polska - Katar

Ser­bo­wie Nenad Ni­ko­lić i Dusan Sto­ij­ko­vić po­pro­wa­dzą piąt­ko­wy mecz pół­fi­na­łu mi­strzostw świa­ta Pol­ska - Katar. Po­czą­tek spo­tka­nia o godz. 16:30."

 

:shock:

 

http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/reprezentacje/ms-podano-nazwiska-sedziow-meczu-polska-katar/tfr2g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Olga

    19

  • biker100

    16

  • JANUSZ60

    5

  • Mecher

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gdyby tam było "Peace & Love" wszyscy do dziś nazywaliby się Yugole, a tak z powodu waśni i zadr... Mogą sędziować.

Historia uczy też, że bliższy Hungar niż Czech. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością ogląda się dzisiejszy mecz.

Jest walka, jest zacięcie sportowe obu drużyn, są i błędy.

Ale nie da się nie zauważyć, że obie drużyny oceniane są obiektywnie i że tylko wytrzymałość fizyczna i psychiczna zawodników oczywiście z pomocą szcześcia zadecyduje o tym kto wygra ten mecz.

 

Jednakże niezależnie od wyniku końcowego będę zadowolona z jakości udziału naszych chłopaków w tym turnieju. :)

 

Idę dalej trzymać kciuki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMY BRĄZ - BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I w jakim stylu zdobyty!!!

SUPERRRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobało mi się zdanie wypowiedziane dzisiaj przez naszego komentatora podczas dogrywki: Hitchcock mógłby się uczyć od naszych szczypiornistów.

I na pewno nie chodziło mu o umiejętności gry, ale o charakterystyczny i dla twórczości owego reżysera, jak i dla gry naszej drużyny suspens ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51753a4cd53ac3_45923341.png4ff173dd8e2b85_36486287.png

Za nieco ponad rok rozpoczną się w Polsce finały mistrzostw Europy w piłce ręcznej. W piątek w Katowicach odsłonięty zostanie zegar odmierzający czas do otwarcia turnieju.

 

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11:30 przed budynkiem Urzędu Miasta. Do odsłonięcia zegara dojdzie dokładnie 365 dni przed startem mistrzostw Europy. W wydarzeniu uczestniczyć będą między innymi prezydent miasta, Marcin Krupa oraz wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Marcin Herra.

 

http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/493747/trwa-wielkie-odliczanie-do-me-2016-w-katowicach-odslonia-zegar

zegar ruszył 2015 01 16 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegar ruszył 2015 01 16

 

Jac widzę, że the final countdown będzie należał do Ciebie, także nic tylko czekać na znak sygnał ;)::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś będzie mógł zaklepać/zamówić (czy jak się to robi :-P bo nie wiem) bilety dla grupy forumowej na jeden z meczy z udziałem Polaków - może mecz otwarcia? :)

 

Ja pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.