Skocz do zawartości

Po Rywinadzie Tuskoland


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ciemność...

Musimy zrozumieć, że sam fakt ujawnienia tego teraz oznacza, że PO już nie, PiS tym bardziej nie. Następcy brak ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu szykuje się zmiana MIiR lub likwidacja :? Rozmowy nad zmianą rozporządzeń pewnie przeciągną się w czasie :? (nie pierwszy raz zresztą) :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś powiedział:

Kto jest bez winy niech rzuca kamieniem!

Czyli tu, to tak, jakby taśm z przekupstwem Beger, sejmowymi pieniędzmi przez Lipińskiego nie było... :-P

 

A tak btw. czy to znaczy, że PiS uważa z niewłaściwą, zmianę Rostkowskiego na pozycji Ministerstwa Finansów? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest facet, który o swoich rodakach, chyba, pisze "Polactwo"?

 

Kimś, kto czerpie z tego dzieli swoich rodaków na lepszych i gorszych.

Natomiast nie wie tego, że epitet "polactwo" jemu się należy, bo określa on właśnie taką grupę ludzi... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Aleksander Ziemkiewicz (ur. 13 września 1964 w Piasecznie) – polski dziennikarz, publicysta, komentator polityczny i ekonomiczny, pisarz science fiction i działacz fandomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto najpierw przeczytać (słuchać) a potem krytykować

Nie zmienia to faktu, że burakiewicz nie jest dla mnie postacią godną uwagi, zarówno jako pisarz, publicysta jak i dziennikarz. Tak on, jak i jego współplemieńcy. Ludzie, którzy plują na własny naród bo wybrał innych niż im pasuje, a zwą siebie samych patriotami. Można się nie zgadzać z jakimś poglądem, można mieć inne zdanie, ale opluwanie ludzi za sam fakt wyboru innych poglądów stanowczo mi nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aboz a nic nie widzisz w wypowiedziach Michnika , Passenta , Żakowskiego , Olejnik .........

 

[ Dodano: 22-06-2014, 20:36 ]

III RP leci na pysk i teraz jest okazja wymusić zmianę ordynacji wyborczej

http://telewizjarepublika.pl/gras-z-prezesem-pkn-orlen-quotowsiak-chce-sciagnac-kase-od-spolek-30-baniekquot,8416.html#.U6ch4qCqyyd

 

[ Dodano: 25-06-2014, 10:27 ]

http://telewizjarepublika.pl/ujawnienie-tasm-beger-w-2006-nagrodzone-dzis-podobny-przypadek-to-destablizacja,8499.html#.U6qEsUBcwzF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Sześć lat mija a ja mam ... deja wu

Tylko kaczory się zmieniły :evil:

I kradną więcej, jawniej, bo im się przecież należy - nie ma to jak dobra zmiana :OK:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maseczkowa, dotacji dla brata ministra zdrowia, wyrzucone w błoto pieniądze na karty do wyborów prezydenckich. Nawet nie wyrzucone w błoto, bo przekazane drukarni gdzie właścicielami są Niemcy. A przecież rząd wspiera tylko krajowe firmy.

 

Możesz sobie wybrać ...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wybrać?????

Ktoś zadał sobie trud i nawybierał jakichś 99 haseł. Na miejsce 39 zabrakło inwencji. To nie obraża waszej inteligencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mecher napisał:

(...)wyrzucone w błoto pieniądze na karty do wyborów prezydenckich.

Po nowemu - " Sasinić " - czyli robić/organizować( wydawać forsę ) na coś, czego nie ma lub jest nie do zrobienia. :evil:

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem:

101. Afera z punktem 39. listy afer.

Bezczelność PiS spowodowała że afera 39. przestała być aferą. To dopiero AFERA.

P.S.

Przepraszam Koledzy, ale czasami przychodzą mi takie absurdalne pomysły do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wrc69 napisał:

 To nie obraża waszej inteligencji?

Skoro pytasz to odpowiem ...

 

Nikt, jak obecna władza, nie obrażał i nie obraża mojej inteligencji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.