Skocz do zawartości

Po Rywinadzie Tuskoland


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

"Więc chce wam powiedzieć, że nie dysponujecie tymi pieniędzmi, to nie są wasze pieniądze. To jest identycznie tak jak w ZUS-ie!"

To jest mój typ.

 

Edytowane przez wrc69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Znam Łukasza Szumowskiego 15 lat, zaimponował mi uczciwością

Oni tam na górze, już dawno zapomnieli jakie jest znaczenie tego słowa. Ukraść tak do 1 mln PLN to jest jeszcze uczciwe (to taka premia za pracę) a dopiero powyżej to może i jest jakieś przestępstwo!

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Daniel. Nie chodzi o kwotę. Chodzi o to czy odpalisz swoim po równo i godziwie - wtedy jest uczciwość :)

 

Ostatnio z okazji dnia zwycięstwa Na Bramie Brandenburskiej wyświetlono napisz "DZIĘKUJEMY" w czterech językach (polski, rosyjski, ukraiński i białoruski) jako symbol podziękowania za wyswobodzenie spod władzy nazistów.

Zastanawiam się za ile lat i w jakich językach podobne przesłanie będzie wyświetlane powiedzmy na Pałacu Kultury i Nauki za wyswobodzenie Polski spod reżimu pisdzielców. Bo to, że obecne społeczeństwo jest za głupie, żeby zrobić to w demokratyczny sposób to widać po sondażach niestety. Zatem widzę tu tylko opcję z użyciem sił obcych. Zresztą... Czy to pierwszy raz? :) Widać niepodległość jest cechą na którą ten naród nie zasługuje...

 

Oczywiście nie chcę wprost porównywać nazizmu do obecnego reżimu kato-komunistów w Polsce. To oczywiście byłoby niesprawiedliwe. Naziści jednak parę pozytywnych rzeczy dla swojego kraju zrobili w okresie międzywojennym...

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka to widać, że każdy ten "terrorysta" miał ze trzy browningi przy sobie. Jak on tego używał? Jeden lewa ręka, drugi prawa ręka, a trzeci "na pticu"? :) 

 

Swoją drogą - jakiś dzielny był kiedyś ten naród... Że tak Polak za Polakiem murem stał... Nikogo nie wydali, pomimo groźby więzienia, tortur, śmierci... A dzisiaj wystarczy, że sąsiad w pogotowiu pracuje i już ma kartkę na drzwiach "wypier...j" :) 

Taka polska...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do dyspozycji", nie znaczy przy sobie. Mam zarejestrowane na siebie (do dyspozycji) 7 szt. i myślisz że z nimi chodzę, trzymam je w rękach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że osoba taka jak Ty może dysponować bronią palną najlepiej świadczy o tym jak nisko to państwo upadło :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do reszty tych bzdur się jakoś nie odniosłeś, bo wiem że argumentów zero... Na swój sposób miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 22:15, blakop napisał:

argumentów zero...

Nie mam zamiaru odnosić się do żadnych twoich argumentów w tym temacie.

Po wpisie

W dniu 25.05.2020 o 17:06, blakop napisał:

Zatem widzę tu tylko opcję z użyciem sił obcych.

nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Twoja ojczyzna jest tam, gdzie ci Pan michę postawił. Twoje poglądy budzą mój niesmak (oględnie piszę bo dostanę bana). Po grzbietach takich jak ty moi przodkowie na koń wsiadali.

Pamiętasz słowa Franza Maurera?

Tyle ze mnie w tym temacie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blakop. Szkoda zachodu. To są wyznawcy faceta który boi się normalnych relacji z kobietami uciekając w związek z puchatym kotem. Argumenty to nie dla niech. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, 08/15 napisał:

To są wyznawcy faceta (...)

W/g mnie " ten Pan " nic wspólnego z tym rzeczownikiem nie ma. :evil:

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyznawcy tacy jak i "pan" :)

 

Ale przeczytałem dzisiaj, że Jarek jest jednak najuczciwszy w całym PiS. Ani grosza na żonę nie przepisał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że żonie to rozumiem, ale, że kotu też nic nie przepisał ? 

Gdzie obrońcy praw zwierząt ...  ¬¬

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 11:34, 08/15 napisał:

Blakop. Szkoda zachodu. To są wyznawcy faceta który boi się normalnych relacji z kobietami uciekając w związek z puchatym kotem. Argumenty to nie dla niech. :)

Piszesz o sobie   i o argumentach  ale jakich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na necie tylko nie wiem czy to prawda. Na jakimś spotkaniu Piotrowicz powiedział - "wiem, że forma przekazu tvp może razić ludzi inteligentnych ale my musimy dotrzeć do swoich wyborców" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arton - przerażasz mnie...

Ty tak we wszystko wątpisz co oczywiste?

Czyli jak masz napis na skrzynce "UWAGA WYSOKIE NAPIĘCIE" to też wątpisz?

 

Czy nie uważasz, że jednak w sprawy całkowicie oczywiste jednak wypada wierzyć tak po prostu?

 

I wziąć je w swoje ręce? :)

Masz tu wypowiedzi wrc, waldorfa, imthelow i innych.... A Ty o inteligencje pytasz? Doprawdy? :)

  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
6 godzin temu, Grzegorz Łódź napisał:

Szymon Hołownia

dobry wybór, ale raczej małe szanse na 1 miejsce 

naród raczej pójdzie za obecnym kandydatem, bo nikt nie daje tylko on 😵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja to nie naród, bo za nim nie pójdę. 

Choć osobiście uważam, że naród to ci co za nim nie idą (pójdą). Ci co podążają to tylko opłaceni klakierzy ¬¬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się z takiego narodu wypisuję

Szymon miał największe szanse, ale podstawienie Czaskoskiego ;) wszystko zmieniło...

A wybory to polityka, a polityka to wiadomo - czasami trzeba głosować niekoniecznie za kimś, tylko przeciw komuś, żeby było dobrze...

Od razu wyjaśniam - tak - gdyby trzeba było to i na Hitlera i na Stalina bym zagłosował w tych wyborach, byle przeciwko Adrianowi :)

A szczerze - też mi się Szymon podoba najbardziej w tym towarzystwie, choć nie z mojej bajki.

Ale słuchajcie ja mam inny problem pytani - u mojej córki w klasie będą wybory nowej przewodniczącej klasy.

Wybór naprawdę spory, a nie wiem co jej polecić. Przysłała mi listę kandydatek. Może ktoś, coś? :)

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.