Skocz do zawartości

Witajcie!


Gość nikos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Forum przeglądam od dawna wertując wszystkie tematy zdobywając przy tym troszkę wiedzy.

Nie jestem diagnostą, ale mam nadzieję że niedługo nim będę. Pracuję na SKP od 3 lat jako pomocnik.

 

Pozdrawiam ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję na SKP od 3 lat jako pomocnik

pomocnik kogo .................................................................. i co masz w zakresie obowiązków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocnik diagnosty.

Pieczątek brak, ale podbić dowód czy wypisać zaświadczenie w imieniu uprawnionego diagnosty.

Oprócz tego patrzenie i uczenie się. Wejście w kanał, sprawdzanie danych, opisywanie aut z zagranicy itd.

 

Zdziwienie ? Czy nie wolno mieć pomocników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podbić dowód czy wypisać zaświadczenie w imieniu uprawnionego diagnosty.

 

Prawo o ruchu drogowym ---

 

Art. 84. 1. Badanie techniczne pojazdów wykonuje zatrudniony w stacji kontroli pojazdów uprawniony diagnosta.

 

996 /2012

 

4.Po zakończeniu przeprowadzania badania technicznego pojazdu uprawniony diagnosta niezwłocznie dokonuje wpisu o wyniku tego badania do rejestru badań technicznych pojazdów, zwanego dalej "rejestrem", a także dokonuje wpisu do dowodu rejestracyjnego pojazdu albo wystawia zaświadczenie z badania technicznego pojazdu.

 

 

czy jesteś pisemnie upoważniony do tych czynności i na jakiej podstawie prawa .... :cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwienie ?

 

Nie dziwie sie Tobie :D

Dziwię się tylko głupocie "twojego"diagnosty :razz:

Za Twoje pomyłki może mieć.......kuku.Jak wystapi z Twojej strony tzw."półmroczność jasna" ;) to co wtedy ,ale....

Jego małpy jego cyrk ,a my diagności wizerunkowo znowu w klapy, po takich postach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On przerowadza badania ja jedynie dane moge wprowdzic do komputera i on sam podejmuje decyzje odnosnie badania.

Jak inaczej moge poznac tajniki pracy diagnosty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.K.P-POZNAŃ, czarnowidztwo bez Ciebie przemawia. Już w interesie diagnosty jest żeby pilnować co młody robi i jak. Bo kto w razie "W" będzie miał po stemplach...

A tak w ogóle witam kolegę nikos-a ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.K.P-POZNAŃ, czarnowidztwo bez Ciebie przemawia. Już w interesie diagnosty jest żeby pilnować co młody robi i jak. Bo kto w razie "W" będzie miał po stemplach...

A tak w ogóle witam kolegę nikos-a ::hey

 

Chociaż jeden po mojej stronie :P W tym co robię nie ma nic złego, a w ten sposób mogę dokładniej nauczyć się pracy diagnosty.

 

Witam i ja również Ciebie, kolego aboz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.K.P-POZNAŃ, czarnowidztwo bez Ciebie przemawia

 

może tak...

 

Nikos sorry ,najpierw powinienem sie przywitać,a później ...z grubej rury :P

 

Witam na forum nikos.

Chociaż jeden po mojej stronie

 

Nie jestem twoim przeciwnikiem .

 

Powodzenia w pracy już jako diagnosta za lat....... :P

Pracuję na SKP od 3 lat jako pomocnik.

 

On przerowadza badania ja jedynie dane moge wprowdzic do komputera i on sam podejmuje decyzje odnosnie badania.

 

tak tego nie odczytałem w poprzednim poście 8)

Wejście w kanał, sprawdzanie danych, opisywanie aut z zagranicy itd.
ale podbić dowód czy wypisać zaświadczenie w imieniu uprawnionego diagnosty.

 

Powodzenia na egzaminach ....kiedy przystępujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i kiedy masz zamiar zostać diagnosta.....

 

został mi rok szkoły , następnie egzaminy

pozmieniały się przepisy odnośnie lat praktyk więc to już mam zaliczone

 

Jak dobrze pójdzie to za ok. 1,5 roku będzie po wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.