Skocz do zawartości

zagubiony dow.rej


rurek777

Rekomendowane odpowiedzi

Diagnosta po odbytym seminarium i zainwestowaniu pewnej kwoty na nie
po prostu głupieje i nie wie co jest białe a co czarne - jak by tak w roku poświęcił czas i pieniądze i odbył szkolenie w rożnych ośrodkach po kolei- które prowadzą szkolenie to miałbyś mózg tak zmielony jak ktoś by go wrzucił do miksera i wyszło by z tego jedno wielkie gó.......o - bo każdy po swojemu i tak na końcu zostajesz sam z swoimi problemami

 

Pytania jakie nasuwają po lekturze postów:

1. Dlaczego diagności tak łatwo wyrzucaj niemałe pieniądze na szkolenia, a nie chcą zainwestować w jedyną organizację reprezentującą i skupiającą diagnostów?

2. Dlaczego diagności nie sprawdzają ośrodka oraz prelegentów, wykładowców? Bo gdyby sprawdzali nie było by tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Paprock

    21

  • kowal

    9

  • rurek777

    9

  • blakop

    8

Program "zielonych ludzików" też zezwala na niedrukowanie zaświadczeń, ale wystawia. A gdzie jest napisane co klient ma zrobić z tym zaświadczeniem? Wielu właścicieli SKP jest nastawionych na oszczędność papieru i tuszu, klient nie żąda to po co drukujesz? To samo z wydrukami ze ścieżki. Nawet - po co badasz jak klient nie chce, przecież prąd kosztuje i maszyny się zużywają. Będziesz miał swoją stację to będziesz robił jak uważasz, a u mnie masz robić tak jak ja mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "zielonych ludzików" też zezwala na niedrukowanie zaświadczeń

 

W PATRONACIE także jest możliwość nie drukowania zaświadczenia (była od zawsze), ale w REJESTRZE będzie widać, że nie zostało wydane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał swoją stację to będziesz robił jak uważasz, a u mnie masz robić tak jak ja mówię.
- a pieczątki w dowód też to dotyczy i obecności na SKP samochodu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiesz że bez dowodu ?

 

Ty się dobrze czujesz? Masz już problem z przeczytaniem tego co sam napisałeś?

 

klient zagubił dow. rej.

 

Skoro zgubił to chyba jest oczywiste, ze go nie ma! prawda??

 

Więc się pytam, jak klient zrobił badanie, bez dowodu i bez pokwitowania za zatrzymany dowód? Na ubezpieczenie OC? Co się kutfa dzieje z diagnostami w tym kraju?

 

Zaczynam mieś nieodparte wrażenie, ze kara cofnięcia uprawnień na 5 lat jest zdecydowanie za niska, bo nie działa prewencyjnie. Nikt się tego nie boi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się kutfa dzieje z diagnostami w tym kraju?

Pisze się legalnie w zaświadczeniu " DR ZAGUBIONY"

Co się Psuju dzieje z WK w tym kraju, ze takie cóś przyjmują ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że nielegalnie skoro nikt z tego tytułu nie ponosi konsekwencji. W efekcie klient ma DR i wszyscy szczęśliwi.
- nic z tego.

Ot, taka sobie patolożka! Rzecz ujmując delikatnie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwy traci klienta ,a przekrętasy i pocztowcy śmieją się z tego wszystkiego.

Powiedz jeszcze kogo tu masz na myśli ? Gdyby Ci Twój WK kazał tak robić, oczywiście byś Mu napyskował, że nie zna przepisów, tak ? ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio przypadek z ciągnikiem - zgubiono dowód i niestety do wydziału komunikacji po wypis z dowodu ze skierowaniem -bo wydział powiedział bez dowodu w żadnym wypadku nie.Klient się najeździł bo powiedział ,że mu zabrano - chciał iść na łatwiznę -ale nie wyszło i śpię spokojnie . :D

Powiedz jeszcze kogo tu masz na myśl

 

co może to jest nie prawda :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wydział powiedział bez dowodu w żadnym wypadku nie.

A ja mówię o wydziałach, które każą robić bez, nie czytasz mnie po prostu (nie lubię Cię ) ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiesz że bez dowodu ?

 

Ty się dobrze czujesz? Masz już problem z przeczytaniem tego co sam napisałeś?

 

klient zagubił dow. rej.

 

Skoro zgubił to chyba jest oczywiste, ze go nie ma! prawda??

 

Więc się pytam, jak klient zrobił badanie, bez dowodu i bez pokwitowania za zatrzymany dowód? Na ubezpieczenie OC? Co się kutfa dzieje z diagnostami w tym kraju?

 

Zaczynam mieś nieodparte wrażenie, ze kara cofnięcia uprawnień na 5 lat jest zdecydowanie za niska, bo nie działa prewencyjnie. Nikt się tego nie boi.

nie wiem czy zrobił z dowodem czy bez czy qrwa na kartę rowerową ale zrobił ode mnie pojechał z kwitem ale wiem że zrobił ,a ty Psuj się tak nie gorączkuj bo wrzodów na żołądku dostaniesz, są diagności którzy zrobią przegląd tyko dlatego że pani z wk. zadzwoniła i kazała . i robią to z natury , a co do tej prewencji ,to nie wiem czy w wojsku byłeś bo strach było by ci giwere dać do ręki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w wojsku byłeś bo strach było by ci giwere dać do ręki

 

Pewnie, ze strach, bo niektórych gnoi bym chętnie powystrzelał za to co robią na stacjach...

 

nie wiem czy zrobił z dowodem czy bez czy qrwa na kartę rowerową

 

No skoro zgubił to z jakim dowodem? Chyba paszport polsatu miał...

 

a ty Psuj się tak nie gorączkuj bo wrzodów na żołądku dostaniesz

 

złego diabli nie biorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[?

 

Zaczynam mieś nieodparte wrażenie, ze kara cofnięcia uprawnień na 5 lat jest zdecydowanie za niska, bo nie działa prewencyjnie. Nikt się tego nie boi.

 

Częstotliwość jej stosowania jest tak znikoma, że większość chyba nie pamięta o tej karze.

 

Tak na marginesie, to ilu diagnostów straciło uprawnienia w ciągu ubiegłego roku w Waszych miastach, czy powiatach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.