Skocz do zawartości

Siatkarskie MŚ Polska 2014


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tu wszystkich, którzy lubią sportowe emocje :-D

 

"Rozpoczynające się mistrzostwa świata siatkarzy są drugą pod względem wielkości - po Euro 2012 - imprezą sportową organizowaną przez Polskę. Nie ma się zatem co dziwić, że oczekiwania wobec "Biało-czerwonych" są ogromne. Na złoty medal siatkarzy polscy kibice czekają już 40 lat! Czy obecna reprezentacja jest w stanie powtórzyć wyczyn drużyny Huberta Wagnera?"

 

"Reprezentacja Polski brała udział niemal we wszystkich czempionatach globu i zdobyła dwa medale - złoto w 1974 roku w Meksyku i srebro w 2006 roku w Japonii. Czy przed własną publicznością jest szansa na powiększenie tego skromnego dorobku? Wszyscy chcielibyśmy, żeby Polacy stanęli na podium tegorocznych mistrzostw świata."

 

Źródło: http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/aktualnosci/news-siatkarskie-ms-40-lat-czekamy-na-zloto,nId,1491583

 

Terminarz MŚ: http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/terminarz

 

 

Dzisiaj mecz otwarcia POLSKA - Serbia, godz. 20:15 (Stadion Narodowy w Warszawie).

 

Ten mecz zobaczę u siebie. :-P

Niestety, na podstawowych polskich kanałach (z tego co wiem) mecze MŚ nie będą transmitowane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Olga

    10

  • JANUSZ60

    8

  • Grzegorz Łódź

    7

  • DARIO64

    6

Dla mnie to jest skandal,rozumiem rozgrywki klubowe ,to jest biznes, ale kadra jest dobrem narodowym więc powinno być ogólnie dostępne.Cóż , życie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak się liczą zyski, to kibiców ma się dupie ...

 

Ale juz raz coś podobnego było ... nie pamietam dyscypliny, był jakiś bojkot. Czy to nie chodziło o piłkę nożną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze Polsat Volleyball będą dostępne dla abonentów usług telewizyjnych Cyfrowego Polsatu, bez dodatkowych opłat, na kanałach 444, 445, 446, 447 i 448.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego się nie spodziewałam - 3:0 :-D

Zapewne hymn odśpiewany a' capella tak zagrzał chłopaków do walki - to było COŚ!

 

Fajnie nasi weszli w te zawody.

Zastanawiam się tylko, czy Serbowie grali tak słabo, czy nasz zespół jest w tak dobrej formie?

 

Tak czy inaczej Mika był świetny :D

 

No i stadion narodowy "spisał" się całkiem nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 3:0 i prowadzimy w grupie A :)

 

Oby tak dalej!

 

 

p.s. Chociaż przyznam się szczerze, że ja (jako kibic) wolę wygrane takie 3:2 - więcej wówczas emocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak ubolewano, że trafiliśmy do grupy śmierci.

Ale jak się "celuje" na mistrza, to się pokonuje i Brazylię, i Rosję. :D

Pięknie! Jesteśmy w półfinale! :)

 

Polska biało-czerwoni! ;)

 

[ Dodano: 18-09-2014, 23:25 ]

Jak się nie mylę, to następny mecz z Niemcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ubolewano, że trafiliśmy do grupy śmierci.

Ale jak się "celuje" na mistrza, to się pokonuje i Brazylię, i Rosję. :D

Pięknie! Jesteśmy w półfinale! :)

 

Polska biało-czerwoni! ;)

 

[ Dodano: 18-09-2014, 23:25 ]

Jak się nie mylę, to następny mecz z Niemcami.

 

Dzisiaj w radiu słyszałem, że Putin wyśle na nas, za tę porażkę, czołgi. A jak jeszcze wygramy z Niemcami to i Angela wyśle swoje. A wtedy zamiast w siatkówkę, będziemy grali w dwa ognie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Putin w wywiadzie TV Rosija powiedział,że na mistrzostwa do Polski nie wysyłał

drużyny siatkówki

Pewnie byli to ochotnicy,przebywający na urlopie i nawet nie wiedzieli ,że znajdują się w Polsce :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam wytłumaczę dlaczego Polacy ostatnie cztery mecze wygrali nie 3:0 czy 3:1, a 3:2. :-P

 

Zobaczcie mój wpis:

Chociaż przyznam się szczerze, że ja (jako kibic) wolę wygrane takie 3:2 - więcej wówczas emocji :D

Śmiem myśleć, że Ktoś ze sztabu naszych siatkarzy czyta nasze forum i przeczytał mój post ;):D

No i stwierdzili - Skoro Olga tak chce, to niech ma ::D

 

 

 

Niech już tak wygrywają do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.