Skocz do zawartości

Wydział komunikacji zezwala bez tablic - ???.


jasiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otrzymałem informację z wydziału komunikacji o możliwości wykonywania badań samochodó sprowadzonych bez tablic.

Podobno są to jakieś wewnętrzne ustalenia między wydziałem komunikacji w Oświęcimiu a TDT Kraków. Czy jest to możliwe? Jak w takim przypadku postępować? Ja czekam na oficjalne potwierdzenie na piśmie ale klienci już starają się wywierać presje. Czy u was w WK również działają podobnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    9

  • Paprock

    6

  • aboz

    6

  • JANUSZ60

    5

Otrzymałem informację z wydziału komunikacji o możliwości wykonywania badań bez tablic.

Najlepiej to na plotkach bazować ,,,

Ja słyszałem, że większość skp w bielsku zaświadczeń nie drukuje, też mam przestać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis § 2 ust. 1 pkt 1 lit. b rozporządzenia Ministra

Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie zakresu i sposobu

przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy

tych badaniach (Dz. U. z 2012 r., poz. 996 z pózn. zm.) o treści: ”… sprawdzenie

prawidłowości oznaczeń i stanu tablic rejestracyjnych pojazdu …” odnosi się wyłącznie do

pojazdów zarejestrowanych w kraju.

- taaa, a pozostałe zapisy do pojazdów zagranicznych. :zzz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takich badań, wykonanych niezgodnie z prawem, nie przyjmuję. Na razie wystarczy ustne wytłumaczenie sytuacji, ale jeśli się ktoś uprze to dostanie pisemną odmowę i wtedy niech SKO rozsądzi kto miał rację.

 

Jeden wyrok w jednej indywidualnej sprawie nie powoduje zmiany prawa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem załącznika, żeby takich pism klientom nie udostępniać, a już na bank kopii do rąk przekazywać?

Kiedyś mnie wnerwiło, że w necie moje dane bezwiednie zapodano.

Obciąłbym z początku i końca tego pisma nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem załącznika, żeby takich pism klientom nie udostępniać, a już na bank kopii do rąk przekazywać?

 

A to jakieś tajne jest?

 

Kiedyś mnie wnerwiło, że w necie moje dane bezwiednie zapodano.

 

Ale tutaj występują osoby pełniące funkcje publiczne - czy rozpowszechnianie ich danych jest prawnie zakazane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tajne nie jest.

To są pisma funkcjonujące w branży. Poza tym jest coś takiego jak dobry obyczaj. Też w internetowym świecie.

Można wkleić samą treść, a nie info kto kiedy, gdzie z kim był i jak się podpisał. Nawet jak to spotkanie służbowe, nawet jak to osoba publiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wkleić samą treść, a nie info kto kiedy, gdzie z kim był i jak się podpisał.

 

A ja wolę z podpisami - żeby wiedzieć kto popiera tą patologię (bo jak rozumiem badania pozytywne bez tablic popierają wszyscy podpisani) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę z podpisami - żeby wiedzieć kto popiera tą patologię (bo jak rozumiem badania pozytywne bez tablic popierają wszyscy podpisani)
- myslę, że jesteś w posiadaniu wiernej kopii tego pisma, i chyba się nie mylę, a jak nawet... a mniejsza o to ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuźma... jeszcze komu podpadniesz... :-P :-P :-P

 

Może podpadnę - jak złożę doniesienie o podżeganiu przez WK diagnostów do popełnienia przestępstwa poświadczenia nieprawdy w wydawanych zaświadczeniach :evil:

 

[ Dodano: 01-09-2014, 19:41 ]

dokładnie, Michał tam "kwiat małopolski" się spotkał :x

 

Chwasty trzeba wyrywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was... Panowie... Już się robi szum o rejestratory-kamerki.

Nie każdy ma ochotę być u kogoś w prywatnej filmotece czy to z twarzą, czy z domem, czy samochodem.

Nawet tu się robi ankiety anonimowe.

- Dlaczego?

- Dla świętego spokoju!

Nie róbcie sobie karmy wzorem tanich tabloidów.

No cóż, każdy ma własne zdanie tak jak gust, a wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

Szkoda. Dziękuje.

Mimo wszystko wklejki zapodając będę się starał zachować prywatność autora. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprock, ale co innego udostępnianie wizerunku osób nie pełniących funkcji publicznych, a co innego udostępnianie oficjalnych pism urzędowych ze wszystkimi przyległościami jak nazwiska, funkcje, załączniki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.