skpauto Napisano 23 Wrzesień 2014 Napisano 23 Wrzesień 2014 . Czy waszym zdaniem stacje podstawowy powinny badać wszystkie ciągniki rolnicze i przyczepy ? Jeżeli podejść do zagadnienia od strony społecznej to powinna być możliwość badanie ciągników i przyczep rolniczych w akceptowalnej odległości (do 20km) od miejsca zamieszkania. Z technicznego punktu widzenia zbadanie ciągnika czy przyczepy bez wjeżdżanie na roki czy kanał to jest niemożliwe. Zwłaszcza chodzi tu o przyczepę, bo w niej hamulców zbadać opóźnieniomierzem nie można. Kompromisem było by wprowadzenie pewnej podkategorii SKP, które nie były by stacjami okręgowymi a posiadały by warunki lokalowe umożliwiające badanie pojazdów o nieco większych gabarytach. Zwłaszcza chodzi o rolki hamulcowe, które powinny mieć większą szerokość i nośność. Trzeba przedstawić problem działaczom PSL. Przecież P.Piechociński jak na razie jeszcze dużo może zrobić w tej sprawie. Cytuj
Jacdiag Napisano 23 Wrzesień 2014 Napisano 23 Wrzesień 2014 Przecież P.Piechociński jak na razie jeszcze dużo może zrobić w tej sprawie. a na forum to raczył się zalogować Ostatnia wizyta: 13-08-2008, http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/search.php?search_author=piechocinski Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
skpauto Napisano 26 Wrzesień 2014 Napisano 26 Wrzesień 2014 Nawet jest kontakt janusz@piechocinski.pl Cytuj
markes30 Napisano 27 Kwiecień 2019 Napisano 27 Kwiecień 2019 Niestety mądrzy ludzie odchodzą z polityki. Pozdrowienia dla Pana Janusza Piechocińskiego. Bardzo fajny artykuł o Nim. Polecam: https://magazyn.wp.pl/artykul/janusz-piechocinski-swiat-oszalal Cytuj
yogi1984 Napisano 27 Kwiecień 2019 Napisano 27 Kwiecień 2019 Ciekawy wywiad, myślący i inteligenty człowiek. Szkoda że coraz mniej takich ludzi. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.