Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

PROFIL

Badania techniczne pojazdów a Inspektorzy Ruchu Drogowego ŻW

Polecane posty

kowal

Koledzy tyle razy było to juz poruszane -wyzszy akt prawny od rozporządzenia czyli ustawa prawo o ruchu drogowym -art.71.1 określa jednoznacznie jakie dokumenty dopuszczają pojazd do ruchu - dokumenty -czy zaś :cool: wiadczenie jest dokumentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarolud
Koledzy tyle razy było to juz poruszane -wyzszy akt prawny od rozporządzenia czyli ustawa prawo o ruchu drogowym -art.71.1 określa jednoznacznie jakie dokumenty dopuszczają pojazd do ruchu - dokumenty -czy zaś :cool: wiadczenie jest dokumentem

 

Zaświadczenie z N przypisane jest do DR. 8) Czy wpisując ograniczenia na zaświadczenie z N możemy napisać "zakaz poruszania" ? 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj
Czy wpisując ograniczenia na zaświadczenie z N

 

Ograniczenia w użytkowaniu możesz wypisać tylko przy zatrzymaniu DR. Przy zwykłym N nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarolud
Czy wpisując ograniczenia na zaświadczenie z N

 

Ograniczenia w użytkowaniu możesz wypisać tylko przy zatrzymaniu DR. Przy zwykłym N nie

 

Jak zatrzymam DR to i tak nie pojedzie - laweta po co mu więc ograniczenia mam wpisywać skoro nie ma DR ? Może się poruszać bez DR ? 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj

Przedstawiam Ci tylko stan prawny :) bo właśnie dlatego jest to "martwy" przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarolud
Przedstawiam Ci tylko stan prawny :) bo właśnie dlatego jest to "martwy" przepis

 

Wiem Psuju wiem ... czyli co ? Jeszcze jeden prawny gniot? Bo przez wzgląd na M.Bublewicza nie powiem bubel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.K.P-POZNAŃ

 

Ograniczenia w użytkowaniu możesz wypisać tylko przy zatrzymaniu DR. Przy zwykłym N nie

 

ale DR zatrzymany nie za stan techniczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj
ale DR zatrzymany nie za stan techniczny :)

 

:ok chodziło mi o samą zasadę :) Krótko mówiąc nie ma żadnego warunkowego dopuszczania do ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.