Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Badania techniczne pojazdów a Inspektorzy Ruchu Drogowego ŻW

Polecane posty

kowal

Koledzy tyle razy było to juz poruszane -wyzszy akt prawny od rozporządzenia czyli ustawa prawo o ruchu drogowym -art.71.1 określa jednoznacznie jakie dokumenty dopuszczają pojazd do ruchu - dokumenty -czy zaś :cool: wiadczenie jest dokumentem

jarolud
Koledzy tyle razy było to juz poruszane -wyzszy akt prawny od rozporządzenia czyli ustawa prawo o ruchu drogowym -art.71.1 określa jednoznacznie jakie dokumenty dopuszczają pojazd do ruchu - dokumenty -czy zaś :cool: wiadczenie jest dokumentem

Zaświadczenie z N przypisane jest do DR. 8) Czy wpisując ograniczenia na zaświadczenie z N możemy napisać "zakaz poruszania" ? 8)

Psuj
Czy wpisując ograniczenia na zaświadczenie z N

Ograniczenia w użytkowaniu możesz wypisać tylko przy zatrzymaniu DR. Przy zwykłym N nie

jarolud
Czy wpisując ograniczenia na zaświadczenie z N

Ograniczenia w użytkowaniu możesz wypisać tylko przy zatrzymaniu DR. Przy zwykłym N nie

Jak zatrzymam DR to i tak nie pojedzie - laweta po co mu więc ograniczenia mam wpisywać skoro nie ma DR ? Może się poruszać bez DR ? 8)

Psuj

Przedstawiam Ci tylko stan prawny :) bo właśnie dlatego jest to "martwy" przepis

jarolud
Przedstawiam Ci tylko stan prawny :) bo właśnie dlatego jest to "martwy" przepis

Wiem Psuju wiem ... czyli co ? Jeszcze jeden prawny gniot? Bo przez wzgląd na M.Bublewicza nie powiem bubel :(

S.K.P-POZNAŃ

ale DR zatrzymany nie za stan techniczny :)

Psuj
ale DR zatrzymany nie za stan techniczny :)

:ok chodziło mi o samą zasadę :) Krótko mówiąc nie ma żadnego warunkowego dopuszczania do ruchu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.