Skocz do zawartości

Urząd Wojewódzki i SKP


Qnick

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Urząd Wojewódzki sprawuje w jakiś sposób nadzór nad SKP, a jak sprawuje to w jakim zakresie i z czego to wynika.

 

Miałem dziś tel. z Urzędu Wojewódzkiego :shock: bo podobno wykonałem badanie niezgodnie z Dz.U. 996 i nie zażądałem decyzji UDT dla pojazdu ciężarowego do przewozu pojazdów :shock::shock: popularnej "Lohry" . Sprawa ma iść wyżej do kierownika wydziału i on podejmie decyzję czy będziemy mieć kontrolę :?

 

Dziwna ta sprawa i świeża nie wiem co z tego może być (znaczy wiem jakie są konsekwencje)

Dzwoniłem dziś do UDT'u i dowiedziałem się telefonicznie że takie pojazdy nie podlegają pod UDT. Jak będzie trzeba to poproszę o odpowiedź na piśmie z UDT, a może ktoś ma takie pisemko więc poproszę o kontakt na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien że chodziło o urząd wojewódzki

 

Gdybym nie był pewien to bym nie pisał sam jestem zdziwiony :shock: dlatego pytanie tu bo sam nie wiem co o tym sądzić.

 

I jeszcze jeden zarzut miałem że dopuściłem do ruchu pojazd (ten sam który to niby miał mieć UDT na lohre) bez ważnej legalizacji tacho (polskiej) pomimo tego że zagraniczna (włoska) była ważna.

 

[ Dodano: 16-10-2014, 20:15 ]

Idzie chyba o lit e)

 

Z tego co wiem to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien że chodziło o urząd wojewódzki

 

Gdybym nie był pewien to bym nie pisał sam jestem zdziwiony :shock: dlatego pytanie tu bo sam nie wiem co o tym sądzić.

 

I jeszcze jeden zarzut miałem że dopuściłem do ruchu pojazd (ten sam który to niby miał mieć UDT na lohre) bez ważnej legalizacji tacho (polskiej) pomimo tego że zagraniczna (włoska) była ważna.

 

[ Dodano: 16-10-2014, 20:15 ]

Idzie chyba o lit e)

 

Z tego co wiem to tak.

 

Trochę mi to zalatuje amatorką...legalizacja tacho spokojnie może być robiona za granicą.

 

ps. ostatnio miałem klienta, któremu podważono w Czechach tabliczkę z legalizacji tacho...na jakiej podstawie nie wiem ;) także myślę, że brak wiedzy w tym przypadku doprowadziło do niejasności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.