Skocz do zawartości

badanie techniczne ciągnika rolniczego wyrejestrowanego


wolciodd

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów

przyjechał na badanie techniczne ciagnik rolniczy wyrejestrowany (dowód przecięty i skreślony)

moim zdaniem ma miec skierowanie z wydziału komunikacji i tam go wysłałem ,a on wrócił i twierdzi ze moge mu na tym dowodzie zrobic badanie (bo to wyjątek) tak mu powiedzieli w wydziale komunikacji .

prosze o wskazanie mi podobnego tematu lub Waszą podpowiedz co z tym fantem zrobić ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wk. powinien dostać tablice tymczasowe i PC. wtedy robisz przegląd, ale to kosztuje ,więc klient kombinuje , jak poj. jest wyrejestrowany to nie ma tablic więc badania nie można robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poj. jest wyrejestrowany to nie ma tablic więc badania nie można robić .

 

A jeśli jednak jest tablica?

 

Ja nie widzę przeszkód do wykonania badania, ale jednak najlepiej:

 

Zadzwoń do WK, bo każdy robi inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani w wk powiedziała ze ciągniki rolnicze i przyczepy rolnicze są objęte odstępstwem od przepisów ale jakim i co dalej nie miała czasu powiedziec

ja klienta skierowałem do konkurencji ( bo pani mówiła ze jak my nie zrobimy w wk to inna stacja bez problemu tak robi )

wiec powiedziałem do widzenia klientowi.

 

takich mamy kolegów diagnostów którzy są ponad prawem

 

to tyle by było w temacie

podziekował za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani w wk powiedziała ze ciągniki rolnicze i przyczepy rolnicze są objęte odstępstwem od przepisów ale jakim i co dalej nie miała czasu powiedzie

 

Pewnie chodziło o to, że wyrejestrowane podlegają powtórnej rejestracji.

 

bo pani mówiła ze jak my nie zrobimy w wk to inna stacja bez problemu tak robi

 

Może chodziło jej o stację "łódzką", która dla pojazdów nie zarejestrowanych nie wymaga tablic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wolciodd pisze że jest z podkarpackiego. Co do tego ma łódzki WK?? :?

 

Sporo WK przyjęło "wariant łódzki" nakazując diagnostom wykonywanie pozytywnych badań bez tablic :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani w wk powiedziała ze ciągniki rolnicze i przyczepy rolnicze są objęte odstępstwem od przepisów ale jakim i co dalej nie miała czasu powiedziec

ja klienta skierowałem do konkurencji ( bo pani mówiła ze jak my nie zrobimy w wk to inna stacja bez problemu tak robi )

wiec powiedziałem do widzenia klientowi.

 

takich mamy kolegów diagnostów którzy są ponad prawem

 

to tyle by było w temacie

podziekował za pomoc

pozdrawiam

 

przypomina mi to mój wk. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo WK przyjęło "wariant łódzki" nakazując diagnostom wykonywanie pozytywnych badań bez tablic

Celem uporządkowania, "wariant łódzki" mówi:

Jeżeli w DR brak adnotacji że pojazd został wyrejestrowany, wymeldowany, tablice rejestracyjne zostały zwrócone itp. wynik badania technicznego "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.