Skocz do zawartości

wgrywanie certyfikatu na kartę


Efendi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nowa skp przysłali nam na cd pliki do samodzielnego wgrania na kartę i tu problem instrukcja do czytnika mówi o jednym pliku a ja mam na płycie dwa jeden o nazwie "urząd" i drugi o wyróżniku skp , który wgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - logiczne tylko czy MSW nie wie komu to wysyła po co mi coś nie dla mnie.

Dzięki jutro zacznę wgrywać.

Ciekawe, że paczka doszła szybciej niż mail z danymi do logowania na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się zalogujesz (poprzez program obsługujący) do karty kryptograficznej to masz dwa certyfikaty - dlatego obydwa pliki trzeba wgrać - jeden urząd a drugi XXX/000 - twojej stacji.

Więcej informacji na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nowa skp przysłali nam na cd pliki do samodzielnego wgrania na kartę

 

a jakiej firmy masz kartę ?? do wyboru masz Encard / Unizeto / Cryptotech

 

 

*wgrywanie certyfikatów jest raczej łatwe ale można sobie przez nieuwagę skasować pliki do których dogrywasz otrzymany certyfikat, dlatego nie zalecam żebyś sam to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nowa skp przysłali nam na cd pliki do samodzielnego wgrania na kartę i tu problem instrukcja do czytnika mówi o jednym pliku a ja mam na płycie dwa jeden o nazwie "urząd" i drugi o wyróżniku skp , który wgrać?

 

1379499097_ub4a7g_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
dzwoń do help desku
Takie rady to ....... jakaś złośliwość z twojej strony?

Ja nie uważam tego za złośliwość, wszyscy dobrze wiemy że cały ten system jest delikatnie mówiąc niedopracowany. Jak mam jakiś problem, dzwonie do help desku, proszę żeby zdalnie połączyli się z moim komputerem i pijąc herbatkę patrzę jak kursor myszki śmiga po ekranie komputera . Do jakiegoś czasu walczyłem z tym sam ale do ch... a ile można się wku......ć biorą tyle kasy na ten system to niech pomagają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoń do help desku przeprowadzą Cię przez całą procedurę w 10 min łącznie z aktualizacją Javy.

 

takie operacje nie są możliwe do naprawy zdalnej, przecież gość powiedział...

znakomity program jak i te karty...

z javą póki co nie mam problemów, a jak są to sam je rozwiązuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam tego za złośliwość
Rozumiem, że wykręciłeś numer i już zgłosiła się pomoc - nie czekałeś przy telefonie 2 dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam tego za złośliwość
Rozumiem, że wykręciłeś numer i już zgłosiła się pomoc - nie czekałeś przy telefonie 2 dni?

Nigdy nie było problemu z czasem oczekiwania, parę minut. Może dlatego że atakowałem z samego rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego, że ty z Warszawy, może inaczej traktują :evil:

Kierunkowy do help desku to 42, więc gdzieś w Łodzi, o lepszym traktowaniu nie ma mowy :-D:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.