Skocz do zawartości

KP za opłatę ewidencyjną


dawid018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam taki problem ze podczas drukowania KP za opłatę ewidencyjną program Stacja 2008 w rubryce " za co" drukuje mi: Opłata ewidencyjna( Dz.U.2012.447) nr rej auta itd

 

ostatnio pewna pani księgowa zwróciła mi uwagę ze to jest źle bo powinno być Dz.U 2014.852

 

owszem ręcznie mogę poprawić dziennik ustaw ale podczas drukowania z automatu KP ciągle pojawia się stary dziennik.Pytanie czy tak ma byc??czy coś jest źle.Sprawdzałem i faktycznie najnowszy dziennik w sprawie cepiku jest z 2014 roku.jeśli ma być 2012 i to jest dobrze to niech mi ktoś powie dlaczego ma być na wydruku ten dziennik z 2012 a nie 2014??

 

z góry dzięki.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pewna pani księgowa zwróciła mi uwagę ze to jest źle bo powinno być Dz.U 2014.852

 

I ma rację:

W dniu 27 czerwca 2014 r. opublikowane zostało rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 25 czerwca 2014 r. w sprawie opłaty ewidencyjnej stanowiącej przychód Funduszu - Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców (Dz. U. z 2014 r. poz. 852), które wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2014 r. Tym samym, z dniem 1 lipca 2014 r. traci moc rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 22 maja 2013 r. w sprawie opłaty ewidencyjnej (Dz. U. z 2013 r. poz. 617).

 

http://www.cepik.gov.pl/portal/c/portal_public/layout?p_l_id=1.1&p_p_id=EXT_7&p_p_action=0&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&_EXT_7_struts_action=%2Fprezentacja_artykulow%2Fartykul&_EXT_7_article_id=128&_EXT_7_article_version=1.2&_EXT_7_cur=3&_EXT_7_statystyka=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy coś jest źle

Tak

Sprawdzałem i faktycznie najnowszy dziennik w sprawie cepiku jest z 2014 roku
:ok
Dz. U. z 2014 r. poz. 852
:ok
jeśli ma być 2012 i to jest dobrze

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.