Skocz do zawartości

Art74 ust2 pkt2 lit.c


nowicjusz55555

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zrozum wreszcie, że to nie jest żaden nowy rodzaj badań.
przeczytaj ze zrozumieniem treść - "To nie jest nowy rodzaj badania tylko kiedy badanie okresowe".

 

i statystyki, jeszcze raz powtarzam możesz robić po ustawieniu odpowiednim kwerend, a nie zmieniając rodzaje badań - bo tak prościej.

 

co drukuje się na zaświadczeniu z BT?
- przyłączam się do pytania.

 

a wybranie "po raz pierwszy" lub "Art74 ust2 pkt2 lit.c" tylko uaktywnia załącznik DIP w oknie programu.
zrobić aktywne "all time", diagnosta przecież wie kiedy wystawić odpowiedni dokument.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    21

  • JANUSZ60

    11

  • Psuj

    6

  • Paprock

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

co drukuje się na zaświadczeniu z BT?

Dokładnie to, co sobie ustawisz, nie ważne czy wybierasz ze słownika autora, czy utworzysz własny,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to, co sobie ustawisz
Janusz, aboz-owi chodziło raczej czy na zaświadczeniu również widnieje również zapis np.:

Badanie okresowe (Art74 ust2 pkt2 lit.c).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, aboz-owi chodziło raczej czy na zaświadczeniu również widnieje również zapis np.:

Badanie okresowe (Art74 ust2 pkt2 lit.c).

W SQL w uwagach - jest to co wybrałem - czyli 2c/po raz pierwszy/okresowe gaz itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uwagach
a w rubryce "rodzaj badania, czynności"?

 

Bo jeżeli to ma być tylko "ścieżka" w programie, a na zaświadczeniu jest "okresowe"; "okresowe+dodatkowe" lub "dodatkowe"... to nie było tematu, bynajmniej z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aboz-owi chodziło raczej czy na zaświadczeniu również widnieje również zapis

Dokładnie o tym mówię, co widnieje w słowniku "rodzajów badan" to jest na zaświadczeniu w oknie rodzaj badania.

Też mam zmodyfikowane słowniki,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w rubryce "rodzaj badania, czynności"?

 

Przy okresowym z art, jest - okresowe

przy okresowym po raz pierwszy jest - okresowe [po raz 1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tu zaczyna się radosna twórczość - bo ile w programie ścieżka może wyglądać rożnie do wystawienia zaświadczenia to już samo "zaświadczenie" musi wyglądać zgodnie ze wzorem oraz wpisy dokonywane w nim muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami - włącznie z katalogiem badań. Takie jest moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym programie w zaświadczeniu /pieczątka identyfikacyjna i podpis........./ była literówka i pewne starostwo to zauważyło - cofało wszystkie zaświadczenia wykonane na tym programie /niezgodność ze wzorem/- tak samo może być w tym wypadku - jak się trafi na badacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ...

Kto ...

Kto....

Takie coś mi się przypomniało z manewrem cofania:

- Ciofaj,ciofaj

Po tym jak kierowca przywalił:

-Choć ch.. ziobać coś najobił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVVO , powalił mnie na kolana, nr zaświadczenia ............ :o

3700 na okręgowej w sporym mieście - 10 godzin dziennie - to norma. Znam podstawowe na wioskach które mają x2.

Ruch jest nie zły - człowiek nie ma czasu na wymyślanie komplikatorów - dla tego młodzi diagności lubią do mnie przyjeżdżać na praktykę bo cały czas coś się dzieje - zawsze jakieś ciekawe przypadki - a nie tylko teoria. Teoretyków mamy wielu - szczególnie na tym forum :D

 

[ Dodano: 29-07-2015, 11:09 ]

Nie masz na myśli tego przypadku "pieczątka iminna diagnosty"

Dokładnie tem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3700 na okręgowej w sporym mieście - 10 godzin dziennie - to norma.

7x25 średnio dni roboczych (z sobotami) = 175 x 10 h = 1750 h . 3700/1750 = 2 z haczykiem badania na godzinę non stop. Jak wracasz do domu to nie wiesz na jakim świecie żyjesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.