Skocz do zawartości

legalizacja lpg


przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Panowie czy ktoś się wie jak to jest z legalizacja zbiorników LPG , glowie chodzi mi ze niektóre zakłady oferują taka opcje u siebie jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś się wie jak to jest z legalizacja zbiorników LPG

Witaj! Poczytaj u "źródła"

 

Wykaz zakładów przygotowujących zbiorniki stanowiące wyposażenie pojazdów samochodowych do badań okresowych lub doraźnych

Wykaz przedsiębiorstw, w których inspektorzy TDT przeprowadzają badania zbiorników LPG, CNG i LNG na terenie:

http://www.tdt.pl/jednostka-inspekcyjna-tdt/zbiorniki-stanowiace-wyposazenie-pojazdow-samochodowych-lpgcnglng/badania-zbiornikow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Poczytaj u "źródła"

Wykaz jest nieaktualny. W naszym województwie jest również EXGAZ sp. j. 98-113 Buczek, Bachorzyn 53 tel.606 487 611, 44 634 10 84. Już ze 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy mniejszych zbiornikach legalizacja ponowna za bardzo się nie kalkuluje - na allegro nowy /bez wielozaworu / można kupić od 200 pln /nowy/ - przy większych pojemnościach legalizacja ponowna jak najbardziej wskazana. Większość oferujących legalizację zbiera od klientów kilka butli i jedzie do firm które podał Grzegorz - tak sobie dorabiają. W Lublińcu koszt to 215 pln + koszt demontażu/montażu i wysyłki lub dojazdu x2 - za usługą biorą 300-350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaz jest nieaktualny. W naszym województwie jest również EXGAZ sp. j. 98-113 Buczek, Bachorzyn 53 tel.606 487 611, 44 634 10 84. Już ze 4 lata.

A ja widzę ,że jest :) Może inna nazwa ,ale to ta sama firma.

 

12 Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST

Szczepan Pawlicki

Bachorzyn 53, 98-113 Buczek

tel (43)6774067, 604225013

LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie filia. Z mojego terenu na liście widnieje tylko zakład główny nazwijmy umownie. Filie pomniejsze pominięte.

No bez przesady, żeby filie filii jeszcze podwali. Zaś by było odwrotnie, że wykaz za długi i nieczytelny, że powinien zawierać ino "centrale". Cóż... życie... Made in PL :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Panowie czy ktoś się wie jak to jest z legalizacja zbiorników LPG , glowie chodzi mi ze niektóre zakłady oferują taka opcje u siebie jak to jest

 

Przede wszystkim na papierze legalizacyjnym butli musi być pieczęć i podpis inspektora TDT, a miejsce kontroli to sprawa drugorzędna.

Po prostu inspektorzy TDT w wybranych zakładach wykonują badania legalizacyjne. Dziś to może być firma 'X" i "Y", a jutro firma "Z" i "V"

Dodatkowo musi być numer protokołu, data badania i termin ważności.

 

Tutaj link z zakładami w których inspektorzy TDT wykonują badania:

 

http://www.tdt.pl/jednostka-inspekcyjna-tdt/zbiorniki-stanowiace-wyposazenie-pojazdow-samochodowych-lpgcnglng/badania-zbiornikow.html

 

 

Jeżeli moja podpowiedź była przydatna to proszę uprzejmie o zaznaczenie opcji pomógł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link z zakładami w których inspektorzy TDT wykonują badania:

 

http://www.tdt.pl/jednost...zbiornikow.html

 

 

Jeżeli moja podpowiedź była przydatna to proszę uprzejmie o zaznaczenie opcji pomógł ;)

Pewnie tak ale nic nowego nie wnosi do tematu.Czemu dublować :? Zobacz drugi post w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale nic nowego nie wnosi do tematu.Czemu dublować :? Zobacz drugi post w tym temacie.

 

...faktycznie- sorry, ale miałem trochę na głowie w tamtym czasie i tylko szybko odpowiedziałem na posta, nawet nie czytając zbyt dogłębnie wcześniejszych wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.