Skocz do zawartości

Powrót Poloneza


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale nawet gdyby nowa wizja Borewicza trafiła na drogi ,to nie będzie na kieszeń Kowalskiego.

O produkcji w Polskiej fabryce nie wspomnę. Znaczek FSO które Segromet rozebrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nawet gdyby nowa wizja Borewicza trafiła na drogi ,to nie będzie na kieszeń Kowalskiego.

Niestety a kupiłbym gdyby mnie było stać. :cool: Miałem jednego i źle nie wspominam poza korozją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety a kupiłbym gdyby mnie było stać.
Ja też.
Miałem jednego i źle nie wspominam poza korozją

Jeszcze mam, z silnikiem Rovera, niestety dziś padła elektryka i nie wykluczone że Segromet go przywita.

 

[ Dodano: 10-01-2015, 21:56 ]

Czy tylko dla mnie jest to podobne do Łady Vespa Concept?

http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowoczesne-lady-motoryzacyjna-ofensywa-putina/9qrhp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Nówkę Trucka kurde!

Z pustą przekładnią kierowniczą

Jakby nalali tam oleju, to miałbyś od razu wyciek! :)

A wał, to serwis też musi mieć coś do roboty... :x

 

[ Dodano: 11-01-2015, 21:36 ]

A ja zawsze chciałem mieć, a mi wszyscy odradzali... :? I nie kupiłem na końcu...

Przy swoim wzroście, to nie żałuj!

Bo w pldku to albo kierownica za daleko albo pedały za blisko 8)

Po dłuższej jeździe to plecy nak.rwiały tak, że poezja! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec miał takiego w 81 roku, odkupił go od wojewody, z silnikiem mirafiori 2000 140KM, jeździł w "Komitecie Centralnym" jak na tamte czaszy to rewelacja, ale to nic, zostały na nim tablice rejestracyjne urzędowe, powiedzmy bardzo znane , nawet w Stanie Wojennym nikt nigdy nas nie kontrolował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z silnikiem mirafiori 2000 140KM,

A ja miałem na przeglądzie takiego z 2,0 l silnikiem Forda!

Zanim dałem mu "N" to klient ojaśnił, że to wersja rządowa, robiona fabrycznie za czasów premiera Pawlaka.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie było to czasem 112 KM

DOHC na wtrysku ze 131 Abarth - były tylko na początku dla "urzędów". Jeździłem nim trochę bo kiedyś to prawko można było mieć od 16 lat - koledzy Syrenkami a ja "ful wypasem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem nim trochę bo kiedyś to prawko można było mieć od 16 lat

 

Człowieku - jak Ty miałeś takie chody, że autko po KC kupowałeś, to się dziwię po co Ty w ogóle prawko robiłeś ;)

 

tablice rejestracyjne urzędowe, powiedzmy bardzo znane , nawet w Stanie Wojennym nikt nigdy nas nie kontrolował :D

 

Przyznam, że w latach 80-tych w wielu gminach istniał dość oficjalny spis tablic (może nawet bardziej zasady numeracji, ale nie chcę podawać szczegółów), których co do zasady bez powodu się nie kontrolowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku - jak Ty miałeś takie chody, że autko po KC kupowałeś, to się dziwię po co Ty w ogóle prawko robiłeś ;)

Raczej to jego ojciec miał chody...

Ale widać, ojciec porządny a syn diagnosta... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - w tamtych czasach ojcowie byli jeszcze ze starej szkoły - surowi tacy...

"Co Ty se smarkaczy myślisz?? Że tata sekretarzem to bez prawka będziesz jeździł?!" :evil:

 

Żartuję IVVO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

których co do zasady bez powodu się nie kontrolowało

Dokładnie jak piszesz - pewien zakres np XXX 18 01 do 50 - tablice dla przydupasów - nikt ich nie zatrzymywał - 01-wojewoda, 02-z-ca itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.