Skocz do zawartości

POTRAFIĘ - własna książka (Projekt Pozytywka) ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

 

Dziś - moja niecodzienna prośba, z gatunku tych "od serca".

 

Wiem, że im bardziej ckliwa historia tym lepiej.

I wiem, że mógłbym opisać to wszystko bardzo ckliwie, bo znam sytuację tego chłopaka i jego rodziny od kilku już lat (śmiertelna choroba w domu, ciężka sytuacja materialna itp.) - ale nie chcę tego robić, to nie na tym rzecz powinna polegać ...

 

Proszę, gdybyście tylko mogli pomóc temu chłopakowi, wpłacając na jego konto kilka złotych, byłoby wspaniale. Jego opowiadania są naprawdę wartościowe ...

W moim odczuciu - WARTO Dlaczego ? Bo spełnione marzenia nie mają ceny :-)

 

http://polakpotrafi.pl/projekt/pozytywka

 

marzenia_11.jpg

 

---

 

informacje dodatkowe:

- FAQ - http://polakpotrafi.pl/faq

- media o serwisie - http://polakpotrafi.pl/media-o-nas

 

wyciąg z FAQ serwisu:

Jak działa finansowanie?

 

1. Każdy projekt ma swój cel finansowy (dowolną kwotę w PLN) i limit czasu trwania ustawiony przez twórcę projektu. Maksymalny czas trwania projektu to 75 dni, jednak w przypadku większości kampanii, czas ich trwania nie powinien przekraczać 60 dni. Po zgłoszeniu projektu, doradzimy Ci jak poprawnie dobrać czas trwania kampanii. Kiedy termin ten mija, istnieją dwie możliwości:

- Finansowanie Udane: Jeśli projekt otrzymał wsparcie na kwotę równą lub większą niż założony cel, wpłaty od wszystkich wspierających są przekazywane na konto twórcy projektu. Twórca projektu jest od tego momentu odpowiedzialny za zrealizowanie projektu i dostarczenie nagród, zgodnie z tym, co obiecał.

- Finansowanie Nieudane: Jeśli projekt NIE uzyskał kwoty wsparcia potrzebnej na zrealizowanie celu, wszystkie wpłaty są zwracane wspierającym. To wszystko.

 

[...]

 

4. Czy jeśli wsparcie projektu się nie uda, to wspierający ponoszą jakieś opłaty?

Nie. Jeśli finansowanie będzie nieudane, cała kwota, która wpłynęła na poczet danego projektu, może zostać przekazana na inny lub może być zwrócona na konto. Jeśli projektowi nie uda się otrzymać minimalnej zakładanej kwoty, pieniądze wracają do wszystkich wspierających na ich konta w serwisie PolakPotrafi.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.