Skocz do zawartości

Na jakim sprzęcie obecnie pracujecie ?


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - czekam na dokładne relacje + wrażenia własne z pracy (działa ok, ślimak itp.)

 

Komputer, na którym działa oprogramowawanie do prowadzenia rejestru SKP.

 

Procesor, pamięć, dysk twardy, karta graficzna, monitor, system operacyjny, nagrywarka, drukarka, inne peryferia, oprogramowanie antywirusowe, zabezpieczenia sprzętowe typu router / firewall ...

 

Możecie dołożyć nazwę programu, na którym pracujecie - zobaczymy, ilu jest "zwolenników" poszczególnych opcji :D

 

Ps. Konsekwencji żadnych nie wyciągamy - forum nadal będzie bezpłatne dla "innowierców" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły temat dla hakerów :D . Jakiś tam pentium 4 2,7 MHz, 768 Mb Ram, stara drukarka HP 840C, monitor 17", Windows jeszcze 98, antywir NOD32, program- Patronat a Firewall i reszta u admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia działamy na programie patronat ale nasza stacja nie należy ITS .Ja jestem tylko pracownikiem nie mam większego wpływu na sprzęt.Jestem odpowiedzialny za komputery szef kupił rok temu

komp.''AMD Athlon 2200GHz karta grafiki zintegrowana z płytą główną dysk 40 gigabajtów( pamieć 96 MB RAM nie bardzo rozumiem dlaczego taka pamięć w tych czasach chyba skąpstwo szefa bo to chyba jakaś używka) XP home editon.Połączyłem to w sieć z starym komputerem który jest tak stary że nie warto o nim pisać ale wrazie czego jest kopia na drugim komp.i czasami sprzydaje sie drugie stanowisko.Innych programów

do prowadzenia R.B. nieznam może ktoś przyśle mi demo chęntnie przetestuje i porównam z ''patronatem''

Na forum trafiłem przypadkowo jest dla mnie wybawieniem i jedyną skarbnicą wiedzy o mojej trudnej odpowiedzialnej ale dobrej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś przyśle mi demo chęntnie przetestuje i porównam z ''patronatem''

Na Gadu Gadu (1019696) lub PW poprosze o Wasze namiary - chętnie służę pakietem naszych programów w wersji DEMO. To nic nie kosztuje - więc walcie śmiało (uwaga do wszystkich tych, którzy mają na to ochotę). Może być też e-mail lub telefon ...

 

Przyznaje się bez bicia działamy na programie patronat

Jesteście w związku z tym tak samo mile widziani, jak każdy inny użytkownik jakiegokolwiek innego programu :D

 

Na forum trafiłem przypadkowo

Ps. Ale jak dokładnie trafiłeś na nas ?

 

jest dla mnie wybawieniem i jedyną skarbnicą wiedzy

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum trafiłem przypadkowo

I kilka punkcików jest już na koncie :D Konkurs to konkurs - zasady są jasne i klarowne !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winda XP Home + SP 2, Stacja 2000, Antyvirus Avast (darmowy to pewnie cienki)

Komputer Sempron 2200 (chodzi gorzej niż mój Athlon 1700 :twisted: ), grafika i dźwięk na pokładzie :? , nagrywarka LG, dysk 40 GB :? , 512 RAM, monitor jakiśtam 17', drukarka HP 1020 bodajże.

Czyli najwyższej klasy sprzęt produkowany w najlepszych amerykańskich fabrykach (mam na nim naklejkę sdiełano w USA i drugą made in ch.....na)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podstawa to program STACJA 2000,DVD/RW Lite ON SOHW-5235K01C,oprogramowanie XP Home OEM,pamięć Twin MOS,2*256MB DUAL,CL2.5,Procesor Intel Celeron D330J 2.66 GHz

BOX (LGA775),PŁYTA GLÓWNA GA-81915ME-GL,Karta graficzna,muzyczna i sieciowa-zintegrowana,antywirus-MKS_VIR 2005,OEM,(nic z tego nie rozumiem co napisałem :shock: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sztynks

A po jakiemu to ? Bo u nas jakoś tak tego nie słyszałem. W firmie (młoda załoga) też nikt i nic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jakiemu to

Tylko najstarsze Psuje znają takie wyrażenia :D . Swiadczy ono o bardzo wielkiej elokwencji danego osobnika, aczkolwiek jeśli popatrzymy selektywnie przez pryzmat suchej samooceny, dochodzimy do logicznego wniosku, iż aczkolwiek niekoniecznie jest to zgodne z wyindywidualizowanym pojęciem naszego smutnego bytu na tej planecie i konieczne jest wyjście z rozentuzjazmowanego tłumu szarych żuczków beznamiętnie tłoczących się u bram wszechświata gdyż ewidentnie dochodzimy do niekoniecznie logicznych wniosków, że permanentna inwigilacja kubusia puchatka ma zły wpływ na loty kosmiczne, niekoniecznie załogowe... ale wracając do naszego tematu, indolencja intelektualna Psuja jest bardzo autonomiczna i rozbudowana i stąd mamy takie wyrażenie. Tłumacząc z polskiego na nasze u mnie tak się mówiło :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.