Skocz do zawartości

Czy już można rejestrować "angliki"


Grzegorz Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ale ........... :evil:

Ja twierdzę, że można :evil:::hey

 

 

Powiem więcej jak się miało odstępstwo, to można powiedzieć, że od zawsze można było :x:evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym najchętniej pałą ........

oj tam oj tam zaraz pałą :) media zawrze lubią robić wodę z mózgu :-? to co tu się dziwić Darku, że nagle takie są Tu pytania :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że my pracujemy na podstawie tego co jest publikowane na stronie do której link podał Grzegorz, a nie na podstawie Teletygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wk. powiedzieli że jak diagnosta zrobi badanie to oni zarejestrują
ciekawe który to WK ................. :shock::shock: czy to tylko słowo klienta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wk. powiedzieli że jak diagnosta zrobi badanie to oni zarejestrują :)

 

Prawidłowo - ale oczywiście musi to być badanie pozytywne, czyli kierownica po właściwej stronie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kierownica po właściwej stronie :P
Ty już lepiej nie podpowiadaj, bo po takiej podpowiedzi jadą na podwórko, wycinają kierownicę i przekładają, a na stacji tzw "ZONG"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ". Po spełnieniu tych warunków pojazd przejdzie pomyślnie badanie techniczne."

Szkoda tylko, że Pan Redaktór nie powiedział, kiedy ,,,

Zresztą, skoro każda władza kłamie, to dlaczego nie czwarta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan od dłuższego czasu trzyma się tego tematu ,poprzedni artykuł o rejestrowaniu anglików po naszych uwagach, prośbach by rozmawiał z fachowcami - został zmieniony i wyprostowany .Dzisiaj po moim mailu do pana redaktora otrzymałem odpowiedź

 

Witold Hańczka

Witam,

Zdjąłem artykuł ze strony do wyjaśnienia sprawy. Dziękuję za sygnał. Z kilku

źródeł dochodzą do nas sprzeczne informacje odnośnie tego, czy

można już rejestrować angliki czy nie. Zmodyfikujemy artykuł i postaramy się

wyjaśnić tę kwestię czytelnikom.

 

a mówiliśmy - forum Norcomu.................... główne źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem artykuł ze strony do wyjaśnienia sprawy.

ale $$$ za publikację pewnie zostały w portfelu ... :razz:

 

a kowal za "korepetycje" zarobił forumowe :piwo:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zobaczcie dzisiaj

 

Rejestracja "anglików" możliwa już za kilka dni. Ile kosztuje OC?

 

29 maja weszło w życie rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju zmieniające przepisy w sprawie dopuszczenia do ruchu pojazdów z kierownicą po prawej stronie. Nie oznacza to jednak, że „angliki“ można już rejestrować w wydziałach komunikacji. Zgodnie z oczekiwaniami, największym kosztem osób posiadających takie pojazdy może być obowiązkowe ubezpieczenie OC.

 

Angliki tuż tuż...

 

Rozporządzenie Ministerstwa sugeruje, że pojazdy z kierownicą po prawej stronie można już legalnie rejestrować na terytorium RP. Otrzymaliśmy jednak sygnał od środowiska diagnostów. SKP prostuje podawane informacje, w oświadczeniu PISKP czytamy:

 

„[Wejście w życie rozporządzenia] nie oznacza, że stacje kontroli pojazdów mogą już wykonywać z wynikiem pozytywnym badania techniczne tzw. anglików, czyli pojazdów konstrukcyjnie przystosowanych do ruchu lewostronnego z kierownicą po prawej stronie. Nie ma jeszcze przepisów wykonawczych, które by na to pozwalały. Stosowane zmiany rozporządzenia są już gotowe, ale trwa procedura podpisu rozporządzenia. Powinna się ona zakończyć do końca czerwca."

 

Wykonanie badania technicznego "anglika" w stacji kontroli pojazdów jest obecnie możliwe, ale jego wynik będzie negatywny. Bez pozytywnego wyniku przeglądu nie można natomiast zarejestrować auta w wydziale komunikacji.

 

 

http://motofocus.pl/publikacje/13862/rejestracja-anglikow-mozliwa-juz-za-kilka-dni-ile-kosztuje-oc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadziłem z panem redaktorem wymianę informacji i otrzymałem m.in taką odpowiedź

 

To prawda, panuje w mediach jakaś dziwna dezinformacja w tym temacie.

Wczoraj otrzymałem dwa sprostowania

od organizacji, które informowały wcześniej o tym, że angliki można już

rejestrować. Niestety, podobnie jak my, wiele mediów się wcześniej na to

nacięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.