Skocz do zawartości

badanie ciągnika rolniczego powyzej 3,5t na PSKP


mpyciu
 Share

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pracuję na stacji podstawowej a uprawnieniami ABT i przyjeżdża do nas duzo ciagnikow rolniczych, ale wszystkie nowsze maja dmc pow 3.5t. Czy moge wykonywac takie badania?

Kategoria T - określa badania ciągników bez podzialu na masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję na stacji podstawowej a uprawnieniami ABT
Kategoria T - określa badania ciągników bez podzialu na masy.

 

Art. 83. 1. Badanie techniczne jest przeprowadzane na koszt właściciela lub posiadacza pojazdu, w:

1) podstawowej stacji kontroli pojazdów - w zakresie:

a) okresowego badania technicznego pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z zastrzeżeniem lit. c,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria T - określa badania ciągników bez podzialu na masy.
ale tak jak pisze kolega
dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3' date='5 t,[/quote']

 

i niech niektórzy diagności wezmą sobie to do głowy -bo robią po staremu ......mając nowe uprawnienia.... :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Share

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.