Skocz do zawartości

Czy OSDS jest potrzebny?


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • ketiw38

    36

  • JANUSZ60

    22

  • biker100

    18

  • DARIO64

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak się zastanawiam ???!

jest postulowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Aktualne przepisy ustawy –

 

nie tylko wspomaga ich również SITK O/Krosno o czym to informuje wszem i wobec "podmiot z centralnej polski". Macie teraz obraz kto i co robi tylko czy dla diagnostów?

 

Co więcej jak to się będzie miało do tzw. 45?

 

Dlatego też pozwoliłem sobie na ankietę dotyczącą ilości badań ciągników rolniczych.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tematyką badań technicznych zajmują się osoby nie mające bladego pojęcia i nie zdają sobie sprawy z jakie konsekwencje mogą być po wprowadzeniu (nie daj Boże) postulowanych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , najwyższy czas żebym i ja się wypowiedział.

Czy OSDS jest potrzebne? Na pewno tak .

Czemu tak mało diagnostów sie zapisuje?

Ano moim zdaniem dlatego że jesteśmy zatrudnieni w prywatnych zakładach usługowych.

Czy ktoś z was słyszał o Ogólnopolskim Stowarzyszeniu np.sklepikarzy,kelnerów lub sprzątaczek?

Diagności po prostu boją się o swoją pracę.

Czy ja się zapiszę? Rozważam taką możliwość ale czy ktoś mi obieca że coś się w naszym środowisku zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak mało diagnostów sie zapisuje?

Ano moim zdaniem dlatego że jesteśmy zatrudnieni w prywatnych zakładach usługowych.

Nie widzę związku, ani przeszkód,,,

 

Czy ja się zapiszę? Rozważam taką możliwość ale czy ktoś mi obieca że coś się w naszym środowisku zmieni?

Nic się nie zmieni dopóty, dopóki My sami będziemy snuć takie rozważania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ktoś mi obieca że coś się w naszym środowisku zmieni?
zapytaj wróża Macieja z TVN-u, my "walczymy na pierwszej linii frontu, a tu nikt nie pyta czy warto - bo wiemy WARTO i NALEŻY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was słyszał o Ogólnopolskim Stowarzyszeniu np.sklepikarzy,kelnerów lub sprzątaczek?

A czy słyszałeś, żeby sprzątaczka miała egzamin, którm ma się okazać przed podjęciem pracy? A może o kelnerze? A może Sprzedawca musi okazać się uprawnieniami do sprzedaży?

 

Za to słyszałem o lekarzach, diagnostów....... labolatoryjnch :oops:

 

Diagności po prostu boją się o swoją pracę.
To dziwne bo mi się wydaje, że mój pracodawca jest dumny z tego, że należę do organizacji, która może zmienić stan rzeczy - pogoni dla pieniądza

 

Czy ja się zapiszę?
Sądzę po tym co napisałeś, że nie.

Bo nawet jak się obali twoje argumenty, żebyś się mógł zapisać - to na pewno znajdziesz nowe ......................................

 

Rozważam taką możliwość ale czy ktoś mi obieca że coś się w naszym środowisku zmieni?

Ja mogę coś takiego obiecać, bez problemu. :ok

 

Tylko co to zmienia w twoich rozważaniach :?:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem. AIRE FORS ONE, za chwilę dostanę po grzbiecie od pierwszej damy źe rozmawiam z prezesem przez internet a prezes siedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie -Trzeba się zrzeszyć w organizacje - Wiele razy z Waldkiem alias"ketiw38" miałem "zatargi" i nie zawsze popieram jego "góralskie prawdy" ale "W kupie siła"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy z Waldkiem alias"ketiw38" miałem "zatargi" i nie zawsze popieram jego "góralskie prawdy"
Ale OSDS to nie Waldek alias "ketiw38". On jedynie wziął na swoje barki ciężar reprezentowania stowarzyszenia na forum publicznym. Można się z nim nie zgadzać, co też czyniłem niejednokrotnie. Dlatego wstąpiłem do OSDS, żeby mieć wpływ na to w jaki sposób jestem reprezentowany przez ketiw-a właśnie. Bo nie da się ukryć, że stowarzyszenie jest reprezentacją środowiska (być może jedyną, jak twierdzi Prezes - nie zagłębiałem się w temat) i tylko działanie w strukturach daje możliwość wpływu na tą reprezentację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale OSDS to nie Waldek alias "ketiw38"

Ja to rozumiem - Ty to rozumiesz - niesnaski należy odłożyć na bok - tak jak pisałem - nie mówimy ty o personaliach ale organizacji - każdy "prezes" jest "upierdliwy" :D Jak ja GO "przełknąłem" to inni nie powinni mieć problemu. I niech tak zostanie bo jeszcze dostanie czkawki " przez obgadywanie za plecami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam drodzy forumowicze za wypowiedzi.

Tych dwudziestu jeden znam zdanie - tylko nie widziałem, że to są wszyscy co piszą na tym forum :nook

 

Moje zdanie pewnie jest znane, ale powtórzę, że nadal uważam, że OSDS powinien przekształcić się w organizację o statucie bardziej formalnym niż stowarzyszenie.

Może to jest kluczem do zwiększenia liczby członków.

 

OSDS jako taki na pewno jest potrzebny, przy braku innych, bardziej formalnych organizacji i nadal jako członek liczę na to, że się w taką organizację przekształci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. biker 100

2. Darrio64

3. rurek777

4. jast

5. Psuj

6. cortez76

7. markes30

8. aboz

9. mmiodzio

10. janusz60

11 adam1501

12 S.K.P. - POZNAŃ

13 daniel539

14 ijm

15 Skobel

16 Artur2214

17 eborg

18 grzegorz70

19 jurekb

20 pentagram

21 Łukasz0417

22 janmarek

23 Marek1

 

I co? To wszyscy co mogą wypowiedzieć się w tej sprawie?

 

Po co zakładałem ten temat, żeby dowiedzieć się, że to co myślałem jest prawdą?

 

Chyba wolałem żyć w niewiedzy i nadzieji, że jest dla kogo zmieniać ten "świat" ::hey

 

Na pewno takie potraktowanie tego tematu zmusza mnie do tego, żeby nie udzielać się na tym forum :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. biker 100

2. Darrio64

3. rurek777

4. jast

5. Psuj

6. cortez76

7. markes30

8. aboz

9. mmiodzio

10. janusz60

11 adam1501

12 S.K.P. - POZNAŃ

13 daniel539

14 ijm

15 Skobel

16 Artur2214

17 eborg

18 grzegorz70

19 jurekb

20 pentagram

21 Łukasz0417

22 janmarek

23 Marek1

24 IVVO

25 Grzegorz Łódź

 

Dalej mogę wypisywać przy takim zainteresowaniu.

Więc już wiecie jak nam diagnostom zależy na zmianach?

Chyba, że na gorsze :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.