Skocz do zawartości

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia


pietrek_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś ma problem z bezpiecznym połączeniem?

Od kilku dni wyskakuje monit "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia. Podczas łączenia z serwerem....... Uczestnik.........Należy skontaktować się z właścicielem witryny......"

Mam nową Javę na której wysyłałem normalnie dane do Cepa. Macie może jakieś rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietrek_k, tan system tak działa a w zasadzie nie działa i tak ma być. Banki jako instytucje komercyjne nie mają problemów ze zmianami wersji przeglądarek czy jawy a także z upływem terminu ważności kart, natomiast rządowy system budowany za pieniądze obywateli ma być kulawy aby jeszcze więcej kasy dało się "wydoić" na jego obsługę i naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd Panowie macie takie problemy z CEPIK-iem.

Dobrze ustawione od początku ,zabezpieczone anty wirusami i smiga jak należy..

 

Tylko nie trzeba sie bawic w gierki i inne gry..

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTUR2214, problemy z CEPiK-em wynikają z jego wadliwej konstrukcji. Ty jesteś zadowolony, bo nie masz problemu. Ale nie zastanowiłeś się choć przez chwilę, że dane, które wysyłasz nie są odpowiednio zabezpieczone. Wiem, wiem, działa to reszta Cię nie obchodzi. Tylko weź pod uwagę fakt, że CEPiK działa na nieaktualnych certyfikatach i potrzebuje obniżenia ochrony w javie. W takich okolicznościach, w banku leci cały dział bezpieczeństwa IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.