Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
renaut60

Renault r7050nl

Polecane posty

renaut60

Witam, nie wiem czy był już kiedyś poruszany ten temat, nie wiem też czy to tu powinien być dodany, więc przepraszam jeśli źle to zrobię ;)

potrzebuję informacji gdzie jest bity nr silnika w ciągniku- na silniku renault

typ: r7050nl

seria: 7023093

rok produkcji: 1960

czy możliwe jest że w takim ciągniku jest zamontowany silnik perkins ?

z góry dziękuję za pomoc ;)

pozdrawiam :)

Jacdiag

Czy to taki :?:

jak widać nr jest na tabliczce ...

renaut60
był też z silnikiem perkinsa

Renault N71 Engine model Perkins P3 TA/4924

Renault N70 Engine model MWM AKD 112 D

http://www.konedata.net/Traktorit/renaultN73.htm

dziękuję :) szkoda, że ta strona nie jest po polsku :x ten ciągnik wygląda bardzo podobnie

renaut60

potrzebuję częsci do silnika, a nie wiem jaki jest, bo nigdzie nie mogę znaleźć

renaut60

Jacdiag,

Witam,

Kiedyś pomógł mi Pan w sprawie ciągnika i jego nr.

Znowu mam pewien problem a nie chcę robić problemu i wpisywać w złym temacie, poście- szukałam i nie mam pojęcia gdzie mogę o to zapytać :x

a chodzi mi o schemat podłączenia wspomagania do ciągnika :)

proszę o podpowiedź gdzie umieścić pytanie :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam

renaut60

potrzebuję pomocy w podłączeniu wspomagania do ciągnika na siłownik orbitrol OSPC 50LS

chyba nietypowo, bo na 5 wyjść- przydałby się jakiś schemat, podpowiedź gdzie podłączyć z pompą, gdzie z siłownikiem, itp :x

wygląda to mniej więcej jak na załączonym zdjęciu

dziękuję :)

20160123_195254.thumb.jpg.8a281d06283f1f81103f247d508fe902.jpg

Jacdiag

ct_196194.gif

Powyżej rysunku przedstawiono komponenty skład układu wspomagania kierownicy w pojeździe z orbitrol. Ten przykład najprostszej układu kierowniczego. Olej z pompy wpada do "P" -port z orbitrol a następnie ilość oleju w proporcji do obrotów kierownicy Steering wpada do cylindrów poprzez "R" -port na prawej kolei, a poprzez "L" -port w lewo kolej. Oczywiste jest przez tę liczbę, że nie ma połączenia mechaniczne między częścią wejścia kierownicy (kierownica, kolumna kierownicy i orbitrol), a część produkcji kierownicy (Cylindry kierownicy, powiązań i kierowanymi kołami). Zgodnie z tym, istnieje wiele zalet w projektowaniu pojazdów. Orbitrol wykorzystywana jest głównie do hydrostatycznych układów wspomagania kierownicy z pojazdów przemysłowych, maszyn budowlanych i łodzi, ale może on być stosowany w przypadku niektórych zastosowań serwo typu lub wszelkich zastosowań, gdzie wymagane jest pozycjonowanie wideo.

http://www.eaton.com/EatonComJapan/e-index/Products/EFPL/SteeringControlUnit/TypicalSteeringwithOrbitrol/index.htm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.